AVG Anti-Virus

AVG Anti-Virus

Více ochrany. Méně problémů.

AVG Anti-Virus představuje nenáročnou a efektivní ochranu, která se přizpůsobí potřebám vaší firmy.
Zajistí vaše data a omezí tak narušení obchodních činností na minimum. Využíváme také AVG Anti-Virus pro antivirovou ochranu a internetovou bezpečnost IT sítě firem i organizací.

Anti-Virus, Anti-Malware a Anti-Spyware

Antivirová ochrana se automaticky aktualizuje, aby vás mohla chránit před neustále se vyvíjejícími hrozbami. AVG neustále zpracovávají nová data, aby mohly vytvořit nová ochranná opatření pro automatické použití.

Technologie Anti-Virus chrání před viry, červy, trojskými koni a před jejich nechtěným šířením. První bezpečnostní vrstva je běžná antivirová ochrana, která porovnáváním s databází brání systém před napadením známými hrozbami.

Komunitní ochranná síť AVG

Informace o nejnovějších hrozbách se shromažďují od zákazníků, kteří se rozhodnou spolupracovat a umožňuji neustále odhalovat nové hrozby, podporovat všechny členy komunity AVG a pomáhají poskytovat vynikající ochranu před viry.

AVG Identity Protection

Modul AVG Identity Protection vás ochrání nejen před hrozbami online - zjistí také, pokud se bude na počítači dít cokoli potenciálně škodlivého, a zastaví to dříve, než dojde ke vzniku škody.

Bezpečné stahování z internetu

Před stahováním jsou soubory důkladně zkontrolovány, vy nemusíte dělat vůbec nic. AVG Anti-Virus chrání také při výměně souborů prostřednictvím populárních sítí pro rychlé zasílání zpráv.

Bezpečně prohlížení webových stránek

Při surfování po síti internet vás aplikace AVG zřetelně upozorní na rizika podezřelých stránek, před kterými vás také ochrání. Pomocí aplikace LinkScanner Search-Shield a LinkScanner Surf-Shield aktivně zkontroluje webové stránky v reálném čase ve chvíli, kdy je to nejvíce třeba - tedy dříve, než stránku otevřete.

Bezplatná podpora od ochotných techniků

Ve společnosti AVG je k dispozici tým odborníků, které můžete kdykoli kontaktovat s žádostí o technickou podporu. Nezáleží na tom, jestli jde o dotaz týkající se instalace, konfigurace produktu nebo technický dotaz ohledně aplikace AVG - je připraveno zajistit vám úplnou ochranu. Officiální stránky AVG.

K zabezpečení IT sítě také využíváme síťový firewall s integrovaným antivirem Kerio Control.Máte zájem o ochranu IT sítě skrze AVG? Neváhejte nás kontaktovat!!


Zaslat kopii zprávy na můj e-mail


Pokud máte zájem o jakékoliv doplňující informace, neváhejte nás prosím kontaktovat prostřednictvím výše uvedeného formuláře, na telefonu +420-225-091-211 nebo pomocí emailu