ESET Smart Security

ESET Smart Security Business Edition

Inteligentní ochrana pro vaši síť

ESET Smart Security dokáže pomocí heuristické analýzy účinně eliminovat známé i neznámé hrozby. Integrovaný firewall a antispam ochrání vaše firemní prostředí před virovými útoky a nevyžádanou poštou. Díky nástroji centrální správy ESET Remote Administrator pro vás bude správa síťové bezpečnosti hračkou.


Hlavní výhody

Komplexní řešení – ESET Smart Security 4 plně integruje Antivirus, Antispyware, Firewall, a Antispam do komplexního bezpečnostního řešení.

Centrální správa síťové bezpečnosti – ESET Remote Administrator umožňuje vzdálenou instalaci a správu klientských stanic z jednoho místa.

Proaktivní ochrana před hrozbami – skenovací jádro monitoruje chování podezřelých aplikací a zabraňuje útokům již na počátku.

Řešení pro každou síť – plně se přizpůsobí vašemu firemnímu prostředí.


Klíčové vlastnosti

Ochrana vyměnitelných médií - Ochrana přístupu na vyměnitelná média zabraňuje hrozbám v průniku do systému pomocí samospouštěcích médií.

Profily firewallu - Rozšířené profily firewallu a funkční režim zjednodušují proces bezpečnostního nastavení. Automatická aplikace specifických profilů funguje na základě toho, zda se zařízení přihlašuje do důvěrné zóny či nikoli.

Skenování šifrované komunikace - Obsah šifrovaných protokolů HTTPS a POP3S je podrobený detailní a hloubkové kontrole proti útokům malware.

Pokročilé filtrovaní e-mailů - Účinné monitorování e-mailové komunikace, uživatelských schránek a eliminace spamu a virových hrozeb typu phishing.

Vzdálená správa - Nástroj vzdálené správy ESET Remote Administrator umožňuje jednoduchou aplikaci bezpečnostních politik v rámci celé sítě.

Kvalitní technická podpora - Při integraci a správě bezpečnostního řešení se můžete vždy spolehnout na profesionální přístup technické podpory společnosti ESET.


Diagnostika a obnova systému

SysInspector - Pokročilý nástroj pro diagnostiku počítačů s operačním systémem Microsoft Windows.

SysRescue - První pomoc při odstraňování obzvláště odolných forem malware.

Self Defense - Integrovaná technologie, která zabraňuje počítačovým hrozbám v poškození počítačové ochrany.


Officiální stránky ESETMáte zájem o produkty Eset? Neváhejte nás kontaktovat!!


Zaslat kopii zprávy na můj e-mail


Pokud máte zájem o jakékoliv doplňující informace, neváhejte nás prosím kontaktovat prostřednictvím výše uvedeného formuláře, na telefonu +420-225-091-211 nebo pomocí emailu