Kerio Operator

Kerio Operator

Kerio Connect logo

Kerio Operator je telefonní ústředna s technologií VoIP, která zvyšuje efektivitu podnikové komunikace. Systém Kerio Operator využívá standardizovaný VoIP protokol SIP, díky kterému je kompatibilní s kterýmkoliv zařízením či poskytovatelem služby SIP. Produkt je dostupný buď v hardwarové podobě jako klasický box, který se připojí do sítě, nebo jako komplexní softwarové řešení, distribuované ve formě obrazu instalačního disku.


HLAVNÍ VLASTNOSTI Kerio Operatoru


Spolupráce napříč platformami Bezdrátová synchronizacen Robustní zabezpečení e-mailu Robustní zabezpečení e-mailu
Integrovaná hlasová a e-mailová schránka Automatické hlasové menu Automatická konfigurace připojených telefonů Webové rozhraní pro nastavení telefonu
hlasové i psané zprávy jsou umístěné a synchronizované na jednom místě. pomocí editoru jednoduše vytvoříte hlasového menu od jednoduchého uvítacího hlášení až po několikaúrovňovou hlasovou nabídku. nový telefon je po připojení do sítě automaticky detekován, systém ho nastaví a přiřadí mu novou linku. uživatelsky přívětivé rozhraní dovoluje nastavit hlasovou poštu, přesměrování hovorů nebo prohlížet jejich historii, a to i když je uživatel mimo svou kancelář.

HLAVNÍ VÝHODY

Jednoduché ovládání a uživatelsky přívětivé prostředí. Hlavní přednost pro uživatele i správce při nastavování všech dostupných funkcí.

Podpora a kompatibilita. Kerio Operator je založen na rozšířeném open-source komunikačním serveru Asterisk, který je podporován SIP komunitou. Díky tomu je kompatibilní se všemi hardwarovými i softwarovými IP telefony a umožňuje vybrat si přístroj na míru přesně podle potřeb.

Automatická konfigurace. Telefony Cisco, Linksys a Snom připojuje automaticky bez nutnosti zásahu správce.

Okamžité zprovoznění a úspora nákladů. Pro připojení k veřejné telefonní síti lze využít linky SIP a/nebo linky T1/E1/EuroISDN. Podpora více linek do veřejné sítě snižuje náklady a umožňuje snadnou a rychlou výměnu stávající telefonní ústředny za Kerio Operator.
Máte zájem o produkty Kerio? Neváhejte nás kontaktovat!!


Zaslat kopii zprávy na můj e-mail


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Společnost Kerio Technologies je výrobcem softwaru pro zabezpečení počítačů a sítí a pro e-mailovou komunikaci. Mezi další produkty patří emailový server Kerio Connect a síťový firewall Kerio Control.

Pokud máte zájem o jakékoliv doplňující informace, neváhejte nás prosím kontaktovat prostřednictvím výše uvedeného formuláře, na telefonu +420-225-091-211 nebo pomocí emailu