Kerio Workspace

TENTO PRODUKT JIŽ NENABÍZÍME!!! SPOLEČNOST KERIO S VÝVOJEM A PODPOROU KERIO WORKSPACE SKONČILA.

V dnešní době je rychlost přístupu k online dokumentům, jejich úprava a následné sdílení se spolupracovníky v rámci organizací, které mohou mít pobočky po celém světě, jedním z nejdůležitějších faktorů úspěchu. Mnoho lidí po celém světě každý den využívá kancelářské programy pro nejrůznější typy práce. Jak to ale zařídit, aby byli pracovníci produktivnější, rychlejší, a tedy nakonec úspěšnější?

Řešení musí být vhodné pro zcela běžné uživatele, aby mohli velmi snadno pracovat se soubory a sdílet je s týmem. Současným trendem stále zůstává, že si člověk doma vytvoří dokument, který si do práce přenese zpravidla pomocí flash disku, v lepším případě si jej pošle sám sobě na e-mail. Proč ale nenapsat celý dokument na internetu, kde bude rovnou dostupný odkudkoliv, dokonce ke zpětné editaci, bez nutnosti nahrávání dat na internet nebo kupování a používání jakýchkoli kancelářských balíčků?!

Kerio Workspace - tvorba, sdílení online dokumentů

Kerio Workspace je vynikající nástroj pro projekty, na kterých spolupracuje více lidí.Kerio Workspace je vynikající nástroj pro projekty, na kterých spolupracuje více lidí. Umožňuje tvorbu dokumentů, online sdílení dokumentů, podporuje textové bloky, knihovny souborů, obrázky, mashupy, odkazy i videa. Každý přidá svůj komentář k tomu, co vytvořili sám, a informuje tak zbytek týmu o současném stavu projektu.

Naše společnost Comes vytváří velké projekty strukturované kabeláže a produkt Kerio Workspace nám pomáhá ušetřit spoustu času. Vše máme na jednom místě a navíc díky podpoře mobilních zařízení přístupné třeba přímo na stavbě. Další velkou výhodou produktu je archiv zahrnující vše, co bylo s projektem spojeno. Kerio Workspace rovněž poskytuje historii verzí uložených souborů. I když nahrajete novou verzi souboru, budete mít přístup k verzi předchozí. Již žádná ztráta či přepsání důležitých informací. Kerio Workspace provádí automatické zálohy.
Ve webovém administračním rozhraní můžete nastavit jakýkoliv počet pravidelných záloh. Můžete vybrat určitý den v týdnu, Vámi upřednostňovaný čas v průběhu dne a způsob zálohy (plnou či rozdílovou).

Jednou z novinek Kerio Workspace, která se připravuje, je podpora pro kalendáře a úkoly. Pomocí seznamu událostí můžete časově organizovat váš projekt, definovat úkoly, které lze odškrtávat a nastavit datum splnění. Všechny události lze přenést do vašeho oblíbeného kalendářového programu. Spolupráce se stane ještě efektivnější.
Máte zájem o produkty Kerio? Neváhejte nás kontaktovat!!


Zaslat kopii zprávy na můj e-mail


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Společnost Kerio Technologies je výrobcem softwaru pro zabezpečení počítačů a sítí a pro e-mailovou komunikaci. Mezi další produkty patří emailový server Kerio Connect, síťový firewall Kerio Control a softwarová telefonní ústředna s technologií VoIP Kerio Operátor.

Pokud máte zájem o jakékoliv doplňující informace, neváhejte nás prosím kontaktovat prostřednictvím výše uvedeného formuláře, na telefonu +420-225-091-211 nebo pomocí emailu