Kerio - efektivní komunikace a Vaše zabezpečená firemní síť.

Potřebujete zabezpečit Vaši firemní síť? Kontrolovat aktivitu zaměstnanců na Internetu? Zefektivnit komunikaci a spolupráci prostřednictvím e-mailu, sdílených kalendářů a kontaktů, a to kdykoliv a kdekoliv i z Vašeho mobilního telefonu? Potřebujete omezit množství spamu ve Vaší e-mailové schránce?

Potřebujete podpořit spolupráci na projektech, které řeší Vaši zaměstnanci? Snížit náklady za firemní telefon a přitom využívat pokročilé funkce jako jsou konferenční hovory, převzetí a přesměrování telefonů či automatické hlasové menu? Pak potřebujete KERIO!

Mezi produkty společnosti Kerio Technologies, které se mohou pochlubit svou snadnou instalací, správou, pokročilými vlastnostmi a zároveň přijatelnou cenou, patří:

KerioConnect
E-MAIL
Špičkový e-mail, kalendáře, kontakty, úkoly a Instant Messaging ve vaší kanceláři i na cestách. V cloudu či jako on-premise řešení.
KerioControl
FIREWALL
Prostřednictvím unifikovaného zabezpečení a komplexní ochrany zajistí vaší firemní síti nejvyšší možnou úroveň ochrany. Díky podrobným statistikám o využívání sítě navíc zvyšuje efektivitu práce.
KerioOperator
TELEFONNÍ SYSTÉM
Komplexní telefonní systém VoIP, který lze spravovat prostřednictvím intuitivního webového rozhraní. Nabízí špičkové funkce a kompletní podporu mobilních zařízení.

Společnost COMES s.r.o. je jedním z předních prodejců produktů Kerio na úrovni Kerio Preferred partner. V případě, že Vás některý z produktů Kerio zaujal, neváhejte. Kontaktujte nás a my Vám produkt velmi rádi představíme.

Jakub Reichmann, obchodní manažer COMES spol. s r.o.

Společnost Comes, spol. s r.o je certifikovaný a několika násobně oceněný prodejce, distributor a technický support produktů Kerio.

Společnost je držitelem ocenění The Best Kerio Reseller za rok 2016, náležící firmě s největším obratem na českém trhu. Více na Kerio.czMáte zájem o produkty Kerio? Neváhejte nás kontaktovat!

Všechny vstupní pole jsou povinná. Po kliknutí na "Odeslat", bude zpráva zaslána na náš e-mail.

Pokud máte zájem o jakékoliv doplňující informace, neváhejte nás prosím kontaktovat prostřednictvím výše uvedeného formuláře, na telefonu +420-225-091-211 nebo pomocí emailu