Kerio - efektivní komunikace a Vaše zabezpečená firemní síť. Vyzkoušejte produkty Kerio!

Potřebujete zabezpečit Vaši firemní síť? Kontrolovat aktivitu zaměstnanců na Internetu? Zefektivnit komunikaci a spolupráci prostřednictvím e-mailu, sdílených kalendářů a kontaktů, a to kdykoliv a kdekoliv i z Vašeho mobilního telefonu? Potřebujete omezit množství spamu ve Vaší e-mailové schránce?

Potřebujete podpořit spolupráci na projektech, které řeší Vaši zaměstnanci? Snížit náklady za firemní telefon a přitom využívat pokročilé funkce jako jsou konferenční hovory, převzetí a přesměrování telefonů či automatické hlasové menu? Pak potřebujete KERIO!

Mezi produkty společnosti Kerio Technologies, které se mohou pochlubit svou snadnou instalací, správou, pokročilými vlastnostmi a zároveň přijatelnou cenou, patří:

Kerio Connect - emailový server s antiviremKerio Control - firewall určený k ochraně firemní sítěKerio Operator - telefonní ústředna s VoIP technologií

Společnost COMES s.r.o. je jedním z předních prodejců produktů Kerio na úrovni Kerio Preferred partner. V případě, že Vás některý z produktů Kerio zaujal, neváhejte. Kontaktujte nás a my Vám produkt velmi rádi představíme.


Máte zájem o produkty Kerio? Neváhejte nás kontaktovat!

Všechny vstupní pole jsou povinná. Po kliknutí na "Odeslat", bude zpráva zaslána na náš e-mail.

Pokud máte zájem o jakékoliv doplňující informace, neváhejte nás prosím kontaktovat prostřednictvím výše uvedeného formuláře, na telefonu +420-225-091-211 nebo pomocí emailu