M-files

M-Files – Systém pro správu dokumentů (DMS)

M-Files mají všechny funkce, které potřebujete pro efektivní správu dokumentů.

Snadné použití se známým rozhraním Windows

DMS = dokument management system. Systém pro správu dokumentů. Umožňuje začleňování dokumentů s pokročilou možností vkládání metadat. Slouží k pohodlnému verzování dokumentů včetně uchovávání historie verzí. Zajišťuje rychlé vyhledávání a centrální správu dokumentů.

M-Files se integrují přímo do rozhraní Windows Explorer - takže není potřeba žádné učení. Můžete otevřít úložiště dokumentů, stejně jako diskovou jednotku, a přetáhnout soubory do M-Files nebo naopak z M-Files. Používá se efektivní práce s mezipamětí, takže soubory je možné otevírat rychle i při pomalém a nespolehlivém připojení k síti.

Rychlá realizace

M-Files umožňují snadné a rychlé nasazení. Ať už se rozhodnete pro zavedení systému na vlastní pěst, nebo využijete naše profesionální poradenské služby a další technickou podporu, budete brzy pracovat rychle a efektivně. Po nastavení zjistíte, že M-Files jdou snadno přizpůsobit měnícím se potřebám Vaší firmy.

Konec chaosu v dokumentech

Vyhněte se problémům s verzováním a využijte funkce, jako je odhlášení a přihlášení do staré verze, automatické pojmenování a číslování verzí.

Spolupráce a automatizované pracovní postupy

Vytvořte přiřazení ad hoc pracovních postupů pro spolupráci a pokročilých funkcí pro automatizaci procesů.
M-Files usnadňují spolupráci v týmech složených z interních zaměstnanců a externích partnerů s funkcemi, jako check-out/check-in, co-authoring pro simultánní editaci více členů týmu.

Bezpečnost

Možnost skrytí citlivých dokumentů při zachování jediného úložiště - takže vše je na jednom místě, ale přístupné je jen to, co opravdu chcete, aby bylo vidět. Můžete také naplánovat automatické zálohování dat a dokonce integrovat s Active Directory.

Nezávislost na lokalitě

Můžete prohlížet, vytvářet, upravovat a ukládat dokumenty kdekoli - včetně režimu offline i na mobilních zařízeních - s automatickou synchronizací. Vzdálená připojení jsou velmi rychlá a replikace také urychluje zpracování dokumentů na různých místech. Můžete dokonce nastavit webový přístup komukoli a kdekoli na přístup k M-Files - včetně Mac a Linux uživatelů.

Bezproblémová integrace se stávajícími aplikacemi

M-Files se integrují se všemi aplikacemi Windows včetně Office, CAD, účetnictví a ostatních. Přístup k datům probíhá pomocí standardních souborových příkazů, jako je Otevřít a Uložit jako. Podporovány jsou také všechny formáty souborů, jako jsou dokumenty standardní sady Microsoft Office, soubory PDF, CAD modely a kresby, obrázky, scany papírových dokumentů, e-maily a jejich přílohy.

Rychlé vyhledávání a dynamické zobrazení.

Rychlé vyhledávání a dynamické zobrazení, které šetří čas

Najděte si ty správné dokumenty a informace snadno
a okamžitě se základními a pokročilými možnostmi vyhledávání. Vyhledávání v metadatech, uvnitř obsahu souborů, nebo obou zároveň, s funkcemi dynamických filtrů a třídícími funkcemi zajistí, že vždy najdete ty správné informace.
M-Files navždy odstraní problémy s chaotickými strukturami složek. Dynamické pohledy nad metadaty fungují jako opakované „vlastní vyhledávání", které umožňuje dokumenty a jiné informace zobrazit na několika místech bez vytvoření matoucí duplicity.


Pro přístup uživatelů do M-Files lze použít buď licence na „pojmenovaného uživatele“ (konkrétní uživatelé mají vždy přístup do systému), nebo „souběžné“ (konkurenční) uživatelské licence (uživatelé se dělí o daný počet licencí, tj. je určen max. počet současně pracujících uživatelů), příp. lze použít licence „pouze pro čtení“. Všechny uvedené typy licencí lze libovolně kombinovat.Máte zájem o nákup či instalaci M-Files? Neváhejte nás kontaktovat!!


Zaslat kopii zprávy na můj e-mailPokud máte zájem o jakékoliv doplňující informace, neváhejte prosím kontaktovat naše obchodní oddělení na telefonu +420-225-091-211, nebo pomocí emailu na .