Logo COMES
Novinky 2/2017

Je tu TeamViewer 12, seznamte se!

Program TeamViewer nabízí snadno použitelné rozhraní s cílem usnadnit vám práci s technologií určenou pro vzdálený přístup k PC a mobilnímu telefonu. TeamViewer je jednoduchá a extrémně rychlá vzdálená podpora, vzdálený přístup a on-line spolupráce.

Multiplatformní

TeamViewer umožňuje bezpečné připojení mezi platformami PC a PC, mobilní zařízení a PC, PC a mobilní zařízení, a dokonce i mezi dvěma mobilními zařízeními, které podporuje Windows, Mac OS, Linux, Chrome OS, iOS, Android, Univerzální platformu Windows a BlackBerry.

Žádné nastavování

TeamViewer spusťte a ihned používejte. TeamViewer funguje dokonce i za firewally a automaticky rozpozná jakoukoli konfiguraci proxy. Nabízí nejmodernější uživatelské rozhraní, které je přehledné, jednoduché, snadno ovladatelné a rychlé.

Přihlašovací obrazovka, povolit vzdálenou správu, spravovat vzdálený počítač

Vysoká bezpečnost

TeamViewer využívá výměnu veřejného/privátního klíče RSA 2048, šifrování relace end-to-end AES (256 bitů), náhodná hesla pro jednorázový přístup, volitelné dvojúrovňové ověřování a řízení přístupu pomocí ověřených zařízení i seznamy povolených a zakázaných zařízení.

Vysoká výkonnost

Inteligentní připojení a směrování, efektivní využití šířky pásma, rychlý přenos dat, rychlost snímků při vzdálené relaci až 60 fps a automatické seřízení kvality zaručují uživatelům optimalizovaný zážitek.

Naše zkušenost s TeamViewerem

Teamviewer využívají naši technici z oddělení správ sítí, jako nástroj, který jim pomáhá při řešení požadavků na odstranění problémů u zákazníka. Bezpečným připojením na dálku jsou schopni za asistence klienta efektivně a rychle najít odpovídající řešení. I přes poměrně krátkou dobu nasazení Teamvieweru u našich zákazníků, můžeme již nyní s jistotou tvrdit, že efektivita odstraňování závad se značně zvýšila. Z vlastní zkušenosti můžeme tento produkt jen doporučit.

Download / ke stažení: TeamViewer 10 a 11 , TeamViewer aktuální verze (12). Program lze spustit i bez nutnosti instalace. Využíváme jej k vzdálené správě sítě a uživatelské podpoře.

- zpět -

Představujeme, informujeme - IT hardware

Honor: chytrý telefon 6X

Honor: chytrý telefon 6X

Honor 6X má 5,5“ Full HD displej s rozlišením 1 920 x 1 080 pixelů. Kromě 2,5D zakřiveného displeje dodávají telefonu elegantní vzhled i zaoblené rohy. Honor 6X pohání osmijádrový chipset Kirin 655 podpořený 3 GB operační paměti. Hladký běh telefonu vylepšuje Smart File System, který předchází fragmentaci složek v telefonu, a tím prodlužuje výdrž a výkon přístroje. Vestavěnou 32GB paměť lze rozšířit pomocí karty microSD. Výdrž telefonu zajišťuje baterie s kapacitou 3 340 mAh. Smartphone podporuje systém dual SIM.

Kovové tělo zdobí hlavní duální fotoaparát s kombinovaným rozlišením 12 MPx a 2 MPx. Díky druhé čočce lze měnit hloubku ostrosti u pořízených snímků. Přední selfie kamera má osm megapixelů. Běžnou záležitostí u telefonů Honor se stává čtečka otisků prstů, která telefon odemkne za 0,3 sekundy. Samozřejmostí je plná také podpora LTE ve všech místních pásmech. Smartphone běží na Androidu 6.0, který doplňuje oblíbené uživatelské rozhraní EMUI ve verzi 4.1.


Asus: notebook Transformer 3 Pro T303

Model Transformer 3 Pro je nejnovější model z řady konvertibilních zařízení Asus Transformer. Tělo je vyrobeno ze slitiny hořčíku a hliníku, který umožnuje vytvořit lehký, tenký a zároveň robustní design. Notebook je vybaven šestou generací procesorů Intel Core i5/i7, operační paměti DDR4 a PCI Express (PCIe) x4 SSD s kapacitou až 512 GB. Displej typu IPS s úhlopříčkou 12,6 palců nabízí široké pozorovací úhly, rozlišení 3K (2 880 x 1 920 bodů) a věrné barevné podání.

Transformer 3 Pro je vybaven 13megapixelovou zadní kamerou a přední infračervenou kamerou podporující biometrické přihlášení uživatele pomocí Windows Hello. Přední kamera rozpozná obličej uživatele a bezpečně jej přihlásí.

Asus notebook Transformer 3 Pro T303

Eizo: monitor FlexScan EV2780

Eizo FlexScan EV2780

Eizo uvedlo na trh 27" monitor FlexScan EV2780, první monitor v nabídce výrobce vybavený rozhraním USB typu C, které po jediném kabelu umožňuje přenášet obrazové a zvukové signály současně s řídicími daty.

Vestavěný senzor Auto EcoView samočinně upravuje jas obrazovky podle okolního osvětlení a přispívá tak k úsporám energie a nižší únavě očí. Příjemnější čtení nabízí přednastavený režim „Papír“ s nižším zastoupením modré složky světla.


Synology: router RT2600ac

Společnost Synology představila router RT2600ac určený pro domácnosti a kanceláře, při jehož návrhu byl kladen důraz na zabezpečení. Router RT2600ac pohání dvoujádrový procesor s taktem 1,7 GHz a je vybaven vysílači s certifikací 802.11ac Wave 2, které nabízejí podporu technologie MU-MIMO umožňující připojení více zařízení vyšší rychlostí. Pomocí funkce Smart Connect dokáže zařízení optimalizovat kvalitu připojení a vyvážení na vysílačích 2,4 GHz i 5 GHz a dosáhnout tak maximální rychlosti i rozsahu bezdrátového připojení.

Dvě sítě WAN s kombinovanou šířkou pásma 2 Gb/s umožňují využívat k vyvažování zatížení a přepnutí služeb při selhání dvě vysokorychlostní optická připojení k internetu. Synology spolu s novinkou zároveň oficiálně představilo službu VPN Plus, která umožňuje vytvořit firemní řešení VPN.

Synology router RT2600ac

* Zdroj: Reseller magazín- zpět -

Akce, nyní u nás výhodně!

Notebook HP ProBook 430 G4

Notebook HP ProBook 430 G4

Flashdisk 64GB Patriot Stellar OTG USB 3.0

Flashdisk 64GB Patriot Stellar OTG USB 3.0

Switch D-Link DES-108 kovový 8-port 10/100

D-Link DES-108 kovový 8-port 10/100 Desktop Switch

Microsoft Sculpt Mobile Mouse Wireless

Microsoft Sculpt Mobile Mouse Wireless

Tablet Lenovo TAB 2 A10-70 10"

Lenovo TAB 2 A10-70

Tiskárna Samsung SL-M2885FW MFP

Tiskárna Samsung SL-M2885FW MFP

SONY sluchátka MDR-ZX310 modré

SONY sluchátka MDR-ZX310 modré

Projektor 3LCD EPSON EB-2140W WXGA

3LCD EPSON EB-2140W WXGA 4200 Ansi

FullHD monitor 22" LED Philips 226V4LAB

Philips 226V4LAB

* Uvedené ceny jsou s DPH 21% a jsou platné do odvolání- zpět -

Outsourcing správ sítí

Správa sítě

Outsourcingu a poradenství v oblasti IT se naše firma věnuje od roku 1991. Díky dlouholetým zkušenostem dokážeme profesionálně zajistit efektivní a bezproblémový chod vašich IT systémů po hardwarové i softwarové stránce. Správa sítě je název služby, kterou nabízíme pro naše klienty.

KOMU JE SPRÁVA SÍTĚ URČENA?

Správa sítě je určena každému, kdo spravuje síť s jedním nebo více servery, nebo větší množství samostatných PC, a je pro něj neefektivní zaměstnávat vlastní správce sítě a nákladně budovat IT oddělení.

CO SPRÁVA SÍTĚ - IT OUTSOURCING ZAHRNUJE?

Správa sítě zahrnuje komplexní servis s garancí 100% funkčnosti hardwaru i softwaru IT sytému zákazníka.

  • Systémová podpora - dohled nad síťovým operačním systémem, servery a klientskými stanicemi, správa síťových prvků, síťových periferií a komunikačních systémů
  • Softwarová podpora - nastavení a optimalizace síťového operačního systému, instalace softwaru a jeho update, konfigurace aplikací, zálohování, zabezpečení dat a pravidelná aktualizace antivirové ochrany
  • Vzdálená správa - okamžité řešení problémů bez nutnosti výjezdu technika, nezávislé na čase dojezdu
  • Uživatelská podpora - preventivní péče zajišťovaná pravidelnými návštěvami technika v intervalu dohodnutém ve smlouvě
  • Poradenská služba - konzultace problémů a návrhy řešení
  • Helpdesk a Hotline - webový, e-mailový a telefonický zákaznický servis
  • Vedení dokumentace o fyzické a softwarové konfiguraci ICT
  • … a v neposlední řadě také klientská sleva 3-5% na nákup ICT technologií.
Správce IT a ITC sítě ve stoje u server rack

JAK ZAČÍT SE SPRÁVOU SÍTĚ?

Před převzetím sítě do správy provedeme důkladný audit stavu - analýzu jednotlivých prvků sítě (topologie, kabeláže, aktivních prvků, serverů, pracovních stanic), kontrolu stavu a licencí softwaru, prověření vnitřní i vnější bezpečnosti sítě, kontrolu funkčnosti UPS, zálohování atd. Na základě zjištěných výsledků zkonsolidujeme stav a navrhneme optimalizaci sítě.

KOLIK SPRÁVA SÍTĚ STOJÍ?

Služba je detailně upravena smlouvou na dobu neurčitou a hradí se formou měsíčního paušálu. Výše paušálu je individuální, závisí na smluvených parametrech a je pro ni rozhodující:

Ikona kalkůlátoru

Představu o ceně služby si lze udělat pomocí našeho kalkulátoru.


Autor:, Datum: 26.2.2017 - zpět -