Logo COMES
Novinky 4/2017

Informace o změnách u Kerio produktů

Bitdefender - nový Kerio antivir

Logo antivirus Bitdefender

Na základě výzkumu trhu a interních zkoušek byl pro službu Kerio Antivirus nově vybrán Bitdefender, který poskytuje rychlou ochranu proti novým hrozbám. Bitdefender je zaveden jako antivirový modul pro oba produkty - Kerio Control a Kerio Connect. Nový antivirový engine zajišťuje stejnou úroveň ochrany proti virům, na kterou jste byli doposud zvyklí. Důvodem pro aktualizaci antivirového programu bylo konsolidovat dodavatele řešení třetích stran v produktech Kerio a Bitdefender byl vybrán jako dlouhodobý poskytovatel antiviru a anti-spamu.

Důležitá informace o zařízeních Kerio Control 1110

Rádi bychom Vás informovali, že podpora hardwarových zařízení Kerio Control 1110 končí 30. listopadu 2017. Doporučujeme upgradovat na některé z našich hardwarových zařízení Kerio Control řady NG.
Zařízení Kerio Control řady NG poskytují:

Migrujte nyní a ušetřete až 30%.

Kerio představilo nová hardwarová zařízení s Wi-Fi

Kerio Control box NG100W a NG300W  Wifi router

Kerio uvedlo na trh dvě nová hardwarová zařízení s možností Wi-Fi, čímž poskytne jak špičkovou bezpečnost, tak řešení s bezdrátovým přístupovým bodem.

Nová hardwarová zařízení NG100W (info EN) a NG300W jsou novými přírůstky do oblíbené řady NG Series a zahrnují komplexní firewall a směrovač (router), detekci a prevenci útoků (IPS), antivirovou ochranu, VPN a filtrování obsahu.

- zpět -

V případě dotazů kontaktujte obchodní oddělení COMES na emailu obchod@comes.cz.

Představujeme, informujeme - IT hardware

Asus: notebook ROG Strix GL553

Asus notebook ROG Strix GL553

ROG Strix GL553 je určen pro náročnější hráče, a proto disponuje procesorem Intel Core i7-7700HQ (Kaby Lake) a samostatnou grafickou kartou Nvidia GeForce GTX 1050/1050 Ti. Výkon notebooku umocňuje až 16 GB operační paměti typu DDR4.

Notebook má speciálně navrženou herní klávesnicí s červeným podsvícením a klávesami se zdvihem 2,5 mm, zajišťujícím příjemnou odezvu při stisku kláves. Pro precizní kontrolu ovládání je klávesnice vybavena zvýrazněnými klávesami WASD, větším mezerníkem a oddělenými šipkami.


Oki: tiskárna C542

Barevná tiskárna Oki C542 si poradí s požadavky na větší objem vytištěných dokumentů při nízkých nákladech. Zařízení formátu A4 je postaveno na úsporné technologii LED, produkuje až 30 stran za minutu barevně i černobíle s tiskovou kvalitou 1 200 x 1 200 DPI. První strana je připravena již za 7,5 sekundy. Jde o kompaktní model s jednoduchým ovládáním, určený pro pracovní skupiny do 20 uživatelů. Samozřejmostí je u značky Oki oboustranný automatický tisk, stejně jako nízké provozní náklady.

Barevný displej s úhlopříčkou sedm palců a inteligentní rozšiřitelná platforma sXP umožňuje přístup k softwaru pro správu dokumentů bez dodatečných nákladů a integraci do procesů zpracování dokumentů.

Barevná LED Oki tiskárna C542

Philips: monitor Moda 245C7QJSB

Philips: monitor 24palců Moda 245C7QJSB

Monitor designové řady Moda od společnosti MMD má úhlopříčku 24". Novinka v podobě modelu Philips 245C7QJSB není pouze tím nejtenčím monitorem s úzkým rámečkem od Philipsu, ale díky Full HD a technologii Ultra Wide Color nabízí realistický obraz.

Technologie Ultra Wide Color přináší širší spektrum barev s přirozenější zelenou, červenou a modrou. Zobrazovací panel je založen na technologii IPS, jež nabízí pozorovací úhly 178°. Zážitek ze sledování obrazu vylepšují technologie Flicker-Free (regulující jas pro stabilnější obraz), SmartContrast a SmartImage (automaticky přizpůsobující nastavení monitoru dle zobrazovaného obsahu). Monitor je vybaven porty HDMI a DisplayPort.


D-Link: powerline sada DHP-W611AV

D-Link uvedl na trh startovací PowerLine sadu AV1000 Wi-Fi AC, která domácím i kancelářským uživatelům pomůže připojit se kdekoli v budově pomocí stabilního připojení vhodného i pro pro streamování 4K médií a stahování souborů.

Startovací sada PowerLine AV1000 Wi-Fi AC (DHP-W611AV) umožňuje přidat bezdrátovou konektivitu do každé místnosti nebo areálu přes síť PowerLine. Sada obsahuje PowerLine adaptér AV1000 Wi-Fi AC (DHP-W610AV) a PowerLine AV1000 gigabitový adaptér s průchozí zásuvkou (DHP-P610AV). Uživatelé zařízení připojí do elektrických zásuvek, aby mohli využívat elektrický rozvod v budově pro rozšíření stávajícího přístupu k internetu a bezdrátovým sítím.

D-Link powerline sada DHP-W611AV - wifi do zásuvky 220V

* Zdroj: Reseller magazín- zpět -

Akce, nyní u nás výhodně!

CPU Intel Core i5-7500 BOX (3.4GHz, Kaby Lake)

Procesor Intel Core i5-7500

Notebook HP ProBook 450 G3 15.6" FHD

Notebook HP ProBook 450 G3

SSD 2,5" 240GB OCZ Toshiba TR150 SATAIII

SSD disk 240GB OCZ

Tablet ASUS Zenpad 8 MKT8163

Tablet ASUS Zenpad 8

Microsoft Sculpt Mobile bezdrátová myš

Microsoft Sculpt Mobile bezdrátová myš

Kancelářské PC Dell Vostro 3668

PC Dell Vostro 3668

WiFi router ASUS RT-N12E C1N300

WiFi router ASUS RT-N12E C1N300

EPSON Photo Paper Glossy 10x15cm 50 listů

EPSON Photo Paper Glossy

Monitor 27" LED Philips 272B7QPJEB-QHD

Monitor LED Philips 272B7QPJEB-QHD

* Uvedené ceny jsou s DPH 21% a jsou platné do odvolání - zpět -

Outsourcing správ sítí

Poskytování kvalitních služeb v oblasti IT se pro naši společnost stalo nejvyšší prioritou. Jsme schopni nabídnout komplexní servisní podporu od návrhu řešení, přes jeho realizaci, až po následnou dlouhodobou péči.

Jsme připraveni pomoci vám lépe využít vaše stávající kapacity a zabezpečit vám bezproblémový provoz vašich informačních technologií.

V našem týmu pracují odborníci s bohatými zkušenostmi z různých oblastí IT. Jsou připraveni rychle řešit vzniklé problémy a svými pravidelnými návštěvami u zákazníka se jim snaží úspěšně předcházet. Absolvují pravidelně školení a certifikace na nové technologie u předních výrobců IT, jako jsou IBM, Microsoft, HP a jiní.

Náš Outsourcing správ sítí zahrnuje klasickou Správu sítě, která garantuje 100% funkčnost hardwaru i softwaru IT systému zákazníka. Dále pak zahrnuje Systémovou podporu zaručující funkčnost systémové části výpočetní techniky prostřednictvím vzdálené správy nebo Uživatelskou podporu, která poskytuje uživatelskou podporu u zákazníka v rámci čerpání služeb z předplaceného balíčku.

Neváhejte kontaktovat naše obchodní zástupce, kteří s vámi projdou vaše požadavky a potřeby a navrhnou vám vhodné řešení.

Outsourcing správ sítí
Autor:, Datum: 26.4.2017 - zpět -