Logo COMES

Novinky 9/2016

Jak to vidí naši specialisté

Hosting Kerio Connect

Hosting Kerio Connect ilustrační

Rádi bychom Vám představili naši službu Hosting Kerio Connect, která poskytuje podnikový e-mail, sdílené kalendáře a kontakty, videokonference a mnoho dalších funkcí – a to ve formě hostované cloudové služby založené na technologii Kerio Connect.

SDÍLENÉ KALENDÁŘE

Máte stále nabitý program? Nevadí, pomocí sdíleného kalendáře můžete mít svůj rozvrh stále po ruce. Je úplně jedno, zda si svoji schůzku naplánujete na ulici z mobilu, nebo u počítače v kanceláři. Svůj kalendář můžete dát též k dispozici svým kolegům nebo Vaší asistentce. Ta Vám takto může do Vašeho rozvrhu zapisovat důležité schůzky či jednání. Pokud jste vedoucí pracovník, není vůbec problém, abyste měl k dispozici kalendáře svých kolegů.

BEZPEČNOST

Rozbil se Vám mobil nebo jste ho ztratili? Zhroutil se Vám počítač, notebook či tablet? Všechny tyto události jsou nepříjemné a mají společného jmenovatele – ztrátu všech kontaktů. Tato nepříjemnost se dá ale jednoduše ošetřit. Automatické zálohování ve službě Hosting Kerio Connect umožní rychlé a snadné obnovení dat.

SYNCHRONIZACE

Ilustrační obrázek

A je tu další bonus! Jakákoliv úprava či přidání nového kontaktu se Vám projeví na všech zařízeních. Nového zákazníka, kterého si v kanceláři přidáte do kontaktů, budete mít automaticky ve svém mobilu či tabletu ihned k dispozici. Telefonní číslo svého kamaráda, které si s ním vyměníte, se Vám automaticky do kontaktů zapíše.

PODPORA MOBILNÍCH ZAŘÍZENÍ

Pracovním nástrojem dnes již není jen osobní počítač, ale také tablet a mobilní telefon. Služba Hosting Kerio Connect podporuje téměř všechny mobilní technologie na trhu od zařízení iPhone a telefonů se systémem Android až po tablety.

Se službou Hosting Kerio Connect získáte profesionální e mailové služby bez nutnosti nasazovat a spravovat vlastní e-mailové řešení, tzn. žádné výdaje spojené s nákupem hardware a software.

- zpět -

Představujeme, informujeme IT hardware

Philips: monitor 272B7QPTKEB

Monitor Philips 272B7QPTKEB

Společnost MMD uvedla na trh monitor Philips s vestavěnou webkamerou, která se skrývá v rámečku obrazovky a v případě potřeby se vysune. Kromě „bezpečné“ webkamery dále novinka nabízí například 27“ obrazovku IPS s rozlišením Quad HD, rozhraní USB 3.0 nebo technologii PowerSensor.

Snížit spotřebu elektrické energie napomáhá technologie PowerSensor schopná rozpoznat, jestli někdo sedí před monitorem, a automaticky snížit jas obrazovky, pokud se uživatel vzdálí. Samotná tato funkce může snížit výdaje za elektřinu až o 80 % ve srovnání s monitory, které touto technologií nedisponují, a zároveň prodloužit životnost monitoru.

Zařízení podporuje funkci „Daisy Chaining” umožňující propojit dohromady několik přístrojů za použití jediného připojení mezi každými dvěma z nich. Toto uspořádání kabelů s jedním DisplayPortem mezi sadou monitorů zajistí i přehlednější nastavení systému.


Sapphire: grafická karta Nitro+ RX 480

Společnost Sapphire otevřela novou kapitolu řady Nitro Gaming Series uvedením karty Nitro+ Radeon RX 480. Díky nasazení architektury Polaris a doplnění nových funkcí a vlastností karta zaujme i náročné hráče vyžadující vysoký herní výkon nebo možnost využití virtuální reality.

Nová karta založená na čipu Polaris (vyrábí se litografickou metodou FinFET 14 nm) přináší řadu vylepšení zobrazovacího enginu. Radeon RX 480 podporuje novou generaci displejů s technologií High Dynamic Range (HDR). HDR rozšiřuje škálu barev a kontrastních poměrů, které lze zobrazit, takže jsou HDR-ready hry a filmy na kompatibilním displeji barevnější, ostřejší a mají živější podání barev.

Sapphire Nitro+ RX 480

Lenovo: notebook Yoga 900S

Lenovo Yoga 900S

Konvertibilní notebook Lenovo Yoga 900S zaujme tenkým a lehkým provedením z uhlíkových vláken, čtyřmi provozními režimy, 12,5" QHD IPS displejem, výdrží více než deset hodin či dotykovým perem Active Pen. Zvýšená flexibilita doplňuje výkon podpořený druhou generací procesorů až Intel Core m7 a operační pamětí až 8 GB LPDDR3. Pro vyšší spolehlivost a rychlejší práci s daty je notebook vybaven až 512GB PCIe SSD. Jako operační systém slouží Windows 10 Home. Při práci s multimédii pak přijdou vhod stereo reproduktory s technologií Dolby Audio Premium.

Otočný pant, jehož design byl inspirován řemínkem luxusních hodinek, umožňuje přechod mezi čtyřmi režimy použití – notebook, stojánek, stan a tablet. Ať už si uživatelé budou chtít pustit svůj oblíbený seriál, přehrát prezentaci nebo vyřídit pracovní emaily, Yoga 900S se jim vždy optimálně přizpůsobí.


HTC: chytrý telefon HTC 10

Společnost HTC uvedla na český trh nejnovější model své řady chytrých telefonů HTC 10. Telefon s operačním systémem Android 6 je vybaven technologií LTE, fotoaparátem s rozlišením 12 MPx a certifikovaným 24bitovým Hi-Res zvukovým aparátem. Zařízení má celokovový design se zkosenými hranami a jeho přední stranu tvoří 5,2 palcový Quad HD displej s rozlišením 2 560 x 1 440 px (564 ppi).

Z hlediska výkonu nabízí HTC 10 čipset Qualcomm Snapdragon 820 se 4 GB RAM. Součástí je rovněž technologie Boost+, která snižuje spotřebu, zvyšuje výkon a poskytuje několik nástrojů pro zabezpečení a správu aplikací. Z hlediska multimediálního využití přichází HTC 10 s vylepšeným fotoaparátem se světelností f/1.8 a optickou stabilizací obrazu. Hlavní fotoaparát je vybaven senzorem s 12 miliony UltraPixelů (1,55 um) a laserovým autofokusem (pracujícím i v režimu sekvenčního snímání). Přední fotoaparát disponuje širokoúhlým objektivem a obrazovkovým bleskem.

chytrý telefon HTC 10

* Zdroj: Reseller magazín- zpět -

Akce, nyní u nás výhodně!

Notebook HP ProBook 650 G2 15.6" HD / i5-6200U

HP ProBook 650 G2

HP Z3700 Wireless Mouse - Cardinal Red

Myš HP Z3700

DLP projektor BenQ MW529 SmartEco

Projektor BenQ MW529

CPU Intel Core i5-6400 BOX (2.7GHz, LGA1151)

Procesor Intel Core i5

Tablet Lenovo TAB 2 A10-30 10,1" white

Tablet Lenovo TAB 2

Grafická karta MSI GTX 1060 GAMING X 3G

Grafická karta MSI GTX 1060

Mini PC Intel NUC Kit 5PGYH Pentium

Mini PC Intel NUC

VERBATIM DVD-R(100-Pack)Spindl/16x/4.7GB

VERBATIM DVD-R(100-Pack)

27" LED monitor BenQ EW2775ZH-FHD

LED monitor BenQ EW2775ZH-FHD

* Uvedené ceny jsou s DPH 21% a jsou platné do odvolání- zpět -

Outsourcing správ sítí

Poskytování kvalitních služeb v oblasti IT se pro naši společnost stalo nejvyšší prioritou. Jsme schopni nabídnout komplexní servisní podporu od návrhu řešení, přes jeho realizaci, až po následnou dlouhodobou péči.

Jsme připraveni pomoci vám lépe využít vaše stávající kapacity a zabezpečit vám bezproblémový provoz vašich informačních technologií.

V našem týmu pracují odborníci s bohatými zkušenostmi z různých oblastí IT. Jsou připraveni rychle řešit vzniklé problémy a svými pravidelnými návštěvami u zákazníka se jim snaží úspěšně předcházet. Absolvují pravidelně školení a certifikace na nové technologie u předních výrobců IT, jako jsou IBM, Microsoft, HP a jiní.

Náš Outsourcing správ sítí zahrnuje klasickou Správu sítě, která garantuje 100% funkčnost hardwaru i softwaru IT systému zákazníka. Dále pak zahrnuje Systémovou podporu zaručující funkčnost systémové části výpočetní techniky prostřednictvím vzdálené správy nebo Uživatelskou podporu, která poskytuje uživatelskou podporu u zákazníka v rámci čerpání služeb z předplaceného balíčku.

Neváhejte kontaktovat naše obchodní zástupce, kteří s vámi projdou vaše požadavky a potřeby a navrhnou vám vhodné řešení.

Outsourcing správ sítí
Autor:, Datum: 26.9.2016 - zpět -