Logo COMES
Novinky 9/2017

Outsourcing IT v novém kabátu

Rádi bychom Vám představili novou stránku zaměřující se na službu Outsourcing IT nebo na správu sítí. Stránka nabízí ucelený přehled o tom, co vše je ve službě zahrnuto, jak je možné si ji objednat a přehledná kalkulačka Vám poskytne orientační cenu.

Náhled stránky spravait.comes.cz

Budeme rádi, pokud naši novou prezentaci navštívíte.

- zpět -

Představujeme, informujeme - IT hardware

Canon: multifunkce Pixma TS3150

Canon tiskárna multifunkce Pixma TS3150

Společnost Canon představila novou multifunkční inkoustovou tiskárnu typu „3 v 1“ určenou pro tisk, skenování a kopírování. Pixma TS3150 se může pochlubit snadným ovládáním, stylovým designem i připojením Wi-Fi, tedy vlastnostmi důležitými pro studenty i ostatní uživatele, kteří doma chtějí tisknout dokumenty i fotografie.

Součástí tiskárny jsou tlačítka pro rychlé zprovoznění bezdrátového připojení. Na spuštění režimu přístupového bodu nevyžadujícího router stačí jedno stisknutí. Nechybí ani displej s úhlopříčkou 3,8 cm, který umožňuje kontrolovat nastavení tisku a médií. Novinkou je i detekce papíru.


LG: chytrý telefon Q6

Tvar telefonu LG Q6 byl navržen tak, aby maximalizoval velikost obrazovky a zároveň bránil nechtěným dotykům při držení. Přístroj je dodáván s 3 GB paměti RAM a 32 GB ROM. „FullVision“ displej s úhlopříčkou 5,5 palce, rozlišením FHD+ a poměrem stran 18:9 usnadňuje procházení videí, hraní her i multitasking.

Přední kamera s 100° širokým úhlem záběru umožní, aby snímek zachytil velkou skupinu přátel i celou rodinu bez větší námahy. Vylepšení rozhraní fotoaparátu LG UX 6.0 využívá poměru stran 18:9 na displeji FullVision. Square Camera Mode, čtvercový režim fotoaparátu, umožňuje snadné sdílení fotografií a vytváření koláží z vybraných snímků.

LG: chytrý telefon Q6

BenQ: monitor PD2500Q

BenQ monitor PD2500Q

Monitor BenQ PD2500Q s 25" IPS obrazovkou pokrývá 100 % barevného prostoru sRGB a splňuje standardy Rec. 709 a Technicolor. Model vyhotovený v černé barvě s modrými doplňky nabízí úzký rámeček umožňující využít více obrazovek vedle sebe. Ergonomii podporuje možnost nastavení výšky, naklopení a otočení až o 90 stupňů. Díky podpoře Multi-Stream Transport lze propojit více monitorů napřímo přes výstupní rozhraní DisplayPort.

Monitor nabízí množství inteligentních technologií, resp. funkcí pro designéry, jako je režim CAD/CAM vylepšující kontrast a tím zvýrazňující obrysy v technických výkresech a aplikacích Pro/E, SolidWorks, AutoCad, Catia a další. Konektivitu reprezentují vstupy pro DisplayPort, mini DisplayPort, HDMI a čtyři USB 3.1 Gen 1.


Lenovo: notebook ThinkPad Yoga 370

Rodina konvertibilních profesionálních ultrabooků Lenovo ThinkPad se rozrostla o dalšího člena. ThinkPad Yoga 370 zaujme nejen útlým profilem a nízkou hmotností, ale i svou odolnou konstrukcí, výkonem nebo výdrží při práci na baterie. Možnost přechodu mezi různými režimy umožňuje přizpůsobení si notebooku podle aktuálních (ergonomických) potřeb.

Výkon počítači dodává sedmá generace procesorů Intel Core i7. ThinkPad Yoga 370 disponuje až 1TB SSD a operační pamětí s kapacitou až 16 GB DDR4. Výbavu doplňuje port Thunderbolt 3. O bezproblémovou práci v kanceláři se postará dokovací stanice s technologií OneLink+. Na baterii počítač vydrží pracovat až 10,5 hodiny.

Lenovo notebook ThinkPad Yoga 370

* Zdroj: Reseller magazín- zpět -

Akce, nyní u nás výhodně!

Stolní počítač HP ProDesk 400 G4 MT

počítače HP ProDesk 400 G4

Smartphone HUAWEI Y6 2017 Dual Sim White

Chytrý telefon smarthpone HUAWEI Y6 2017 Dual Sim White

Ext. disk 2,5" WD My Passport 1TB USB 3.0

Externí harddisk WD My Passport 1TB USB

Notebook Lenovo IdeaPad 320 15.6 FHD TN AG

Notebook Lenovo IdeaPad 320

Bezdrátový router TP-Link TL-WR940N 450Mbps

Bezdrátový router TP-Link TL-WR940N

Monitor LED 27" Samsung S27F358 FullHD

Monitor LED 27 Samsung S27F358 FullHD

Multifunkční tiskárna HP Deskjet IA 3775

Multifunkční tiskárna HP Deskjet IA 3775

Tablet ASUS Zenpad C 7 IPS 7'' A5.0 černý

Tablet ASUS Zenpad C 7

EPSON Glossy Photo Paper 10x15cm 100ks

EPSON Glossy Photo Paper

* Uvedené ceny jsou s DPH 21% a jsou platné do odvolání - zpět -

Outsourcing správ sítí

Systémová podpora

KOMU JE SLUŽBA URČENA?

Firmám a institucím majícím zájem o základní nastavení a systémovou správu sítě.

CO SYSTÉMOVÁ PODPORA - IT OUTSOURCING ZAHRNUJE?

Zajištění funkčnosti systémové části výpočetní techniky prostřednictvím vzdálené správy.

  • Systémová podpora - dohled nad síťovým operačním systémem, servery a klientskými stanicemi, správa síťových prvků, síťových periferií a komunikačních systémů
  • Vzdálená správa - okamžité řešení problémů bez nutnosti výjezdu technika, nezávislé na čase dojezdu
  • Včasný zásah v případě poruchy nebo havárie systému garantovaný smlouvou
  • Vlastní webový přístup pro zasílaní požadavků zákazníka(Helpdesk)
  • … a v neposlední řadě také klientská sleva 3-5% na nákup ICT technologií.
Správce sítě

JAK ZAČÍT?

Předpokladem pro převzetí sítě do správy je provedení auditu, který zahrnuje - prověření stavu počítačové sítě (topologie, aktivní síťové prvky atd.), typy serverů(HW, SW), bezpečnost sítě (vnitřní, vnější), kontrola funkčnosti UPS a zálohování, nastavení přístupových práv, konfigurace firewallu, zálohování, nastavení automatických aktualizací antivirového programu atd.. Konsolidace a optimalizace sítě dle výsledků auditu.

KOLIK SLUŽBA STOJÍ?

Služba je detailně upravena smlouvou na dobu neurčitou a hradí se formou měsíčního paušálu. Výše paušálu je individuální, závisí na smluvených parametrech a je pro ni rozhodující:

Ikona kalkůlátoru

Představu o ceně služby si lze udělat pomocí našeho kalkulátoru.


- zpět -