Loga produktové řady Kerio

Výhodný balíček Kerio Connect + Sophos AV + Kerio Workspace

Ušetřete koupí balíčku nových licencí Kerio Connect s integrovaným antivirem Sophos a Kerio Workspace. Tento balíček představuje 25% slevu na uživatele!

  • Kerio Connect - emailový server s antiviremKerio Connect je komplexní komunikační řešení s groupwarovými vlastnostmi, kombinuje moderní funkce pro e-mail, kalendář a spolupráci s integrovaným antivirovým programem, antispamem, vestavěnými archivačními funkcemi, automatickou zálohou a jednoduchým rozhraním pro správu.
  • Kerio Workspace - souborový server pro snadné editování, sdílení a organizaci dat na jednom místě.Kerio Workspace je serverový softwarový produkt, který pomáhá týmům sdílet dokumenty, texty, videa, obrázky, soubory a další potřebné informace na jednom bezpečném místě.


Kerio Connect + Sophos AV a Kerio Workspace se slevou 25%

Koncová cena 5 uživatelské serverové licence produktů Kerio Connect + Sophos AV a Kerio Workspace je 11 100 Kč, další uživatelé vycházejí na 900 Kč. Výhodná cena se vztahuje na případ, kdy jsou oba produkty zakoupeny dohromady a pro stejný počet uživatelů.Máte zájem o výhodný balíček Kerio se slevou 25%? Neváhejte nás kontaktovat!!


Zaslat kopii zprávy na můj e-mail

Pokud máte zájem o jakékoliv doplňující informace, neváhejte prosím kontaktovat naše obchodní oddělení na telefonu +420-225-091-211 nebo pomocí emailu na