Úvodní obrázek k rubrice Sprava sítě v Praze

Externí správa IT sítě v Praze

Hledáte partnera, který se postará o bezproblémový chod Vašeho IT? Jste malá nebo střední firma z Prahy a blízkého okolí? Vyzkoušejte naši Správu sítě a získejte volné ruce pro své podnikaní.
Jsme společnost se sídlem a provozovnou v Praze, která se poskytování komplexních služeb v IT věnuje úspěšně více jak 25 let. Za tuto dobu jsme poskytováním služeb na bázi outsourcingu IT získali cenné zkušenosti, které nám dovolují poskytovat naše služby na stále vyšší úrovni.

Co Správou sítě získáte?


  • 1/ Zajistíme dohled nad síťovým operačním systémem, servery a klientskými stanicemi, převezmeme správu síťových prvků, síťových periferií a komunikačních systémů.
  • 2/ Softwarovou podporu - nastavíme a zoptimalizujeme síťový operační systém, provedeme instalace softwaru a jeho update, konfigurace aplikací, zálohování, zabezpečení dat a pravidelné aktualizace antivirové ochrany.
  • 3/ Vzdálenou správu - tzn. okamžité řešení problémů bez nutnosti výjezdu technika.
  • 4/ Uživatelskou podporu - pravidelnou péči zajišťovanou návštěvami technika v intervalu dohodnutém ve smlouvě.
  • 5/ Help desk - aby reakce z naší strany na Vaše požadavky byly co nejefektivnější zavedli jsme helpdeskový webový systém.

Jak nastartovat SPRÁVU SÍTĚ?

Před samotným převzetí sítě do správy provádíme důkladný audit stavu IT který zahrnuje analýzu síťových prvků (topologie, kabeláže, aktivních prvků, serverů, pracovních stanic), kontrolu stavu a licencí softwaru, prověření vnitřní i vnější bezpečnosti sítě, kontrolu funkčnosti UPS, zálohování atd. Na základě zjištěných výsledků zkonsolidujeme stav a navrhujeme optimalizaci Vaší sítě.

Představu o ceně služby si lze udělat pomocí našeho kalkulátoru.

Veškeré informace o naší Správě sítě najdete zde.Máte zájem o naše služby? Neváhejte nás kontaktovat!!


Zaslat kopii zprávy na můj e-mail


Pokud máte zájem o jakékoliv doplňující informace, neváhejte nás prosím kontaktovat prostřednictvím výše uvedeného formuláře, na telefonu +420-225-091-211 nebo pomocí emailu