Bezpečná likvidace dat

BEZPEČNÁ LIKVIDACE DAT Z PAMĚŤOVÝCH MEDIÍ

OPRAVDU JSTE SVÁ DATA SMAZALI?

Velmi málo uživatelů PC si při své práci uvědomuje určitou „nedokonalost“ operačního systému při mazání dat. Pokud se soubor, či adresář smaže standardním příkazem, data sice zdánlivě zmizí, ale ve skutečnosti jsou stále na disku přítomna. Může tedy nastat situace, že na první pohled úplně čistý disk, je napěchován Vašimi citlivými daty. K těm se pak pomocí jednoduchých programů může dostat někdo nepovolaný. Pozor! Ani standardní zformátování disku nepomůže. Z tohoto důvodu nabízí naše společnost Comes s.r.o. odbornou likvidaci dat z počítačů, které jsou určeny pro likvidaci, nebo pro použití u jiných uživatelů.

Nabízíme odbornou bezpečnou likvidaci dat na médiích libovolného typu. O nevratném smazání dat, resp. likvidaci datového nosiče vám vystavíme certifikát, který zaručuje 100% a trvalé vymazání dat z média.


BEZPEČNÁ LIKVIDACE DAT NA HDD

Při likvidaci dat se postupuje podle všeobecně uznávané normy amerického ministerstva obrany (5220.22-M) - mechanická a chemická likvidace, vícenásobný přepis dat a výmaz v magnetické peci. Zařízení pro likvidaci dat má také certifikaci americké národní bezpečnostní agentury (NSA).

Vhodný způsob bezpečné likvidace dat je vždy volen podle přání zákazníka a s ohledem na záznamovou technologii datového média - pevného disku (harddisku), diskety, magnetické pásky, CD, DVD, Blu-ray, ale i papírové nosiče a jiné nedigitální formy ukládání dat. U médií s magnetickým zápisem lze v některých případech zachovat záruku. U většiny typů datových nosičů však již není médium po likvidaci dat funkční.


CERTIFIKACE

Jsme schopni zajistit certifikaci, resp. dodržení postupů a norem dle NBÚ, ISO 9001, ISO 14001 a ISO 27001.
Svěřená data jsou neustále pod dohledem bezpečnostního pracovníka. Pro velmi citlivá data je zajištěn transport s ozbrojenou ostrahou.
Po likvidaci nelze data již žádným způsobem obnovit nebo získat zpět.

Ceny

Více informací o úplném a bezpečné smazání dat mazání dat z hard disků počítačů (HDD) ceny. Nabízíme odbornou bezpečnou likvidaci dat na paměťových médiích libovolného typu, např. pevného disku, diskových oddílů a přenosných USB zařízení.Máte zájem o naše služby? Neváhejte nás kontaktovat!!


Zaslat kopii zprávy na můj e-mail


Pokud máte zájem o jakékoliv doplňující informace, neváhejte nás prosím kontaktovat prostřednictvím výše uvedeného formuláře, na telefonu +420-225-091-211 nebo pomocí emailu