Comes WiFi Cloud logo

Comes WiFi Cloud

Comes WiFi Cloud je chytrá bezdrátová síť řízená z cloudu. Jde o modulární řešení za nízkou cenu vhodné pro hotely, restaurace, nákupní centra, kanceláře a domácnosti. Nasazení je snadné, stačí si zvolit přístupový bod dle Vašich požadavků - dosah, rychlost, nejnižší cena - vybrat kryt, který nejlépe vyhovuje Vašemu prostředí a můžete začít komunikovat.

Dvě SSID - nekonečné možnosti

Cloudový kontrolér Vám umožňuje najednou sestavit dvě unikátní sítě, jednu „veřejnou“ a jednu „privátní“. Vaše veřejná síť může být individuálně upravena, aby používala přístupový portál, zatímco Vaše privátní síť může fungovat jako rozšíření Vaší LAN. Každá síť má své vlastní jméno (SSID) a může být nezávisle pojmenována, ponechána viditelnou nebo být skryta a chráněna zabezpečením WPA či WPA2. Každou z nich si můžete jednoduše upravit, aby vyhovovala Vašim potřebám.

!!! Veřejná síť je fyzicky oddělena od sítě privátní, takže nemusíte mít obavy, že vaši hosté či náhodní návštěvníci uvidí vaše data !!!

Bezpečný

Comes WiFi Cloud je skvělý do prostředí, kde bezpečnost je vším. Žádný uživatelský provoz není posílán na naše servery a vestavěný firewall standardně zabrání uživatelům na veřejné síti aby viděli jeden druhého či do Vaší lokální sítě.

Pokud chcete větší zabezpečení, zajistěte jedno nebo obě SSID WPA klíčem a skryjte vaši síť.

Automatické hlášení výpadků

Nemáte čas sledovat stav Vaší sítě každý den? Nebojte se, Pokud některý přístupový bod přestane komunikovat a neozve se do jedné hodiny, Cloudtrax Vám (a komukoliv jinému, koho vy určíte) automaticky pošle
e-mail
.

Hlášení výpadků může být snadno zapnuto či vypnuto a neustále Vás udržují v obraze, pokud jde o stav Vaší bezdrátové sítě.

Monitorujte na cestách

Cloudtrax je jediný cloudový síťový kontrolér, který poskytuje zdarma aplikaci pro iOS a Android, takže můžete po očku sledovat Vaše sítě, když jste na cestách.

Dostanete po minutách reporty provozu jednotlivých uživatelů, status jednotlivých uzlů a síťové rychlosti, všechny z chytrého telefonu nebo tabletu. Pokud potřebujte více kontroly, jednoduše se přihlaste na cloudtrax.com
z jakéhokoliv prohlížeče na jakémkoliv zařízení*.

Cloudově řízený.

Co dříve vyžadovalo vyhrazený server na místě instalace, může být nyní hotovo pomocí internetového prohlížeče a Cloudtraxu, zadarmo poskytovaného cloudového síťového kontroléru. Cloudtrax je doslova napěchován výkonnými schopnostmi, které vyhovují požadavkům IT profesionálů, ale je přitom dostatečně jednoduchý, aby mohl být nasazen někým, kdo má malé nebo žádné síťové zkušenosti. A cena? Je zdarma: každý přístupový bod Comes WiFi Cloud obsahuje perpetuální licenci Cloudtraxu.

Revolučně nízká cena

Comes WiFi Cloud stojí zlomek nákladů ostatních levných, cloudově řízených bezdrátových sítí s mnoha přístupovými body. S hardwarem, který byl od začátku navržen, aby se vešel i do nejtěsnějšího rozpočtu, spolu s cloudovým kontrolérem, který je 100% zdarma je Comes WiFi Cloud jednoznačná volba pro všechna cenově citlivá nasazení. Ale nenechte se zmást nízkou cenou: Comes WiFi Cloud dosahuje nebo dokonce převyšuje specifikace zařízení, která stojí desetkrát více. S přístupovými body, které začínají na 1890,- Kč, Comes WiFi Cloud dokazuje, jak dostupné mohou být bezdrátové sítě podnikové třídy.

Připraven pro mnoho přístupových bodů

Každý přístupový bod Comes WiFi Cloud je připraven
k hromadnému nasazení. To znamená, že nainstalujete jednotky jako tradiční přístupové body, kabelem připojené do internetu, a potom připojíte další jednotky, které potřebují jen elektrické napájení, kdekoliv potřebujete rozšířit pokrytí. Všechny přístupové body pracují společně a vytvářejí samoorganizující a samozotavující se bezdrátovou síť. Nyní můžete rozšířit svoji síť do nejzazších koutů své nemovitosti bez nutnosti použít kabely.

Vždy perfektně padne

Comes WiFi Cloud zjednodušuje nasazení bezdrátového pokrytí kamkoliv potřebujete. Se sérií jednoduše použitelných krytů můžete dát své přístupové body na zeď, strop, stožár, střechu, strom,… však už Vás něco napadne. Kryty Comes WiFi Cloud jsou navrženy specificky pro drobné výkonné přístupové body série OM2P a společně zapadnou do jakékoliv kanceláře, hotelu, skladu či činžáku. Vidíte bezdrátovou síť, ne přístupové body.

Flexibilní možnosti napájení

Všechny přístupové body Comes WiFi Cloud podporují pasivní 12-20V PoE, takže ten samý kabel, který připojuje Váš přístupový bod do internetu, může také poskytovat napájení. S použitím jednoportového, osmiportového, či dvanáctiportového rackového PoE injektoru můžete napájet své přístupové body až 100 metrů daleko. Nově je OM2P-HS v.2 vybaven PoE napájením dle standardu 802.3af, pokud používáte PoE switch, nepotřebujete již žádný další napájecí zdroj. Napájení Vaší sítě nikdy nebylo jednodušší.

Navrženy pro každou situaci

Vysoká rychlost, vysoký dosah, nebo nejnižší cena: Comes WiFi Cloud má přístupový bod & kryt, který vyhoví vašim potřebám. Můžete porovnat:

Model Open Mesh OM2P – 150 Mbps WiFi AP s externí anténou
OM2P
Open Mesh OM2P-HS – 300 Mbps WiFi AP
OM2P-HS
Open Mesh OM5P-AC – 1,17 Gbps dual band WiFi AP
OM2P-AC
Rychlost (Max) 150 Mbps 300 Mbps 300 + 867 Mbps
WLAN standard 802.11g/n 802.11g/n 802.11a/g/n/ac
Anténa 1 externí 2 4
Paměť 64 MB DRAM 64 MB DRAM 128 MB DRAM
Podporované typy PoE 12-24 V pasivní 12-24 V pasivní nebo standard 802.3af 12-24 V pasivní nebo standard 802.3af
Pásmo 2,4 GHz n 2,4 GHz n 2,4 + 5 GHz ac
Maximální dosah (doporučeno) 20-45 m uvnitř
(3 až 4 zdi),
120 m až 150 m (venku)
20-45 m uvnitř
(3 až 4 zdi),
120 m až 150 m (venku)
7-15 m uvnitř
(1 až 2 zdi),
30 m až 60 m (venku)
Uživatelů (doporučeno) 10 – 20 15 – 30 30 – 50
Doporučený kryt Volitelné příslušenství:
venkovní kryt pro řadu OM
Volitelné příslušenství:
vnitřní stropní kryt pro řadu OM,
venkovní pro řadu OM
Volitelné příslušenství:
vnitřní stropní kryt pro řadu OM,
venkovní pro řadu OM
Cena 2 290,- Kč 2 890,- Kč 3 990,- Kč

Model Open Mesh A42 – univerzální WiFi Access Point standardu 802.11ac Wave 2
A42
Open Mesh A62 – univerzální WiFi Access Point standardu 802.11ac
A62
Kombinovaná rychlost (Max) (Max) 1,75 Gbps 2 Gbps
WLAN standard 802.11a/b/g/n/ac Wave 2 802.11a/b/g/n/ac Wave 2
Anténa 4 6
Paměť 256 MB DRAM 256 MB DRAM
Podporované typy PoE 18-24 V pasivní nebo standard 802.3af 18-24 V pasivní nebo standard 802.3af
Pásmo 2,4 + 5 GHz ac (Wave 2, MU‑MIMO) 2,4 + 5 + 5 GHz ac (Wave 2, MU‑MIMO)
Maximální dosah (doporučeno) 20-45 m uvnitř
(3 až 4 zdi),
120 m až 150 m (venku)
20-45 m uvnitř
(3 až 4 zdi),
120 m až 150 m (venku)
Uživatelů (doporučeno) 50 – 100 75 – 150
Doporučený kryt Instalační sada (součástí balení):
vnitřní na T profily, elektroinstalační krabici a zeď či strop; venkovní na zeď nebo stožár
Instalační sada (součástí balení):
vnitřní na T profily, elektroinstalační krabici a zeď či strop; venkovní na zeď nebo stožár
Cena 4 490,- Kč 5 990,- Kč

* uvedené ceny jsou bez DPH 21%Máte zájem o nákup či instalaci Comes WiFi Cloud? Neváhejte nás kontaktovat!!


Zaslat kopii zprávy na můj e-mail


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Společnost Kerio Technologies je výrobcem softwaru pro zabezpečení počítačů a sítí a pro e-mailovou komunikaci. Mezi další produkty patří emailový server Kerio Connect, síťový firewall Kerio Control a softwarová telefonní ústředna s technologií VoIP Kerio Operátor.


Pokud máte zájem o jakékoliv doplňující informace, neváhejte prosím kontaktovat naše obchodní oddělení na telefonu +420-225-091-211, nebo pomocí emailu na .