IT služby

Comes Smart Monitoring

Systém inteligentního automatizovaného dohledu IT zařízení společnosti COMES, spol. s r.o., neboli Comes Smart Monitoring (CSM), je klíčová služba pro zajištění stoprocentního dohledu nad spravovanými zařízeními zákazníka. Všechna zařízení jsou kontinuálně monitorována. Jakákoliv odchylka od provozního či bezpečnostního rámce daného zařízení je okamžitě signalizována a případně automaticky opravena. Nasazení služby nikterak neovlivní práci klientů. Služba aktivního dohledu má mnoho pozitivních dopadů směřujících k rychlému a efektivnímu naplňování podpory našich klientů.

Více informací
Comes Smart Monitoring

Zvýšená bezpečnost IT

Systém Comes Smart Monitoring zvyšuje systémovou bezpečnost celého Vašeho IT. Je garantována automatická aktualizace základního i druhotného softwaru, což zvyšuje prevenci proti kybernetickým útokům. Umožňuje lepší ochranu zákazníků proti škodlivým souborům a malware. Systém registruje neoprávněné přístupy, změny uživatelských účtů a nestandardní nakládání s daty. Vše se děje automaticky bez vlivu lidského faktoru.

Vzdálený dohled

Systém Comes Smart Monitoring nám umožní vzdáleně monitorovat stolní počítače, notebooky, servery a mobilní zařízení napříč všemi operačními systémy a platformami ve Vaší společnosti. Nyní již nezáleží na tom, kde se Vaše zařízení nachází. Máme tedy možnost mít stanice pod dohledem i během Home Office, služební cesty nebo dovolené.

Vzdálený přístup

Přímo v našem systému Comes Smart Monitoring je integrována technologie vzdáleného přístupu, obdobná známému TeamVieweru. Můžeme tedy v případě potřeby zasáhnout odkudkoli a kdekoli vyřešit Vaše potíže vzdáleně. Tím Vám významně ušetříme čas i náklady.

Aktivní evidence a odhalování zařízení

Díky našemu dohledovému systému máme pod kontrolou všechna zařízení v síti, aktivně je objevujeme a můžeme spravovat ihned, jakmile se do sítě připojí. Máme možnost zjistit veškeré podrobnosti o zařízení včetně všech jejich parametrů (Asset management) a následně je evidovat.

Centrální pracoviště (dispečink)

Informace o chybovém stavu monitorovaných zařízení ve Vaší společnosti již nedostává pouze námi přidělený primární správce, případně jeho zástupce, ale i dispečer na našem centrálním pracovišti. Díky komplexnímu přehledu spravovaných technologií ve Vaší společnosti se dostáváme na mnohem vyšší úroveň podpory a zastupitelnosti. Vaše problémy jsme nyní schopni řešit rychleji a operativněji než kdy dříve.

Řešení problémů dřív, než nastanou

Díky systému Comes Smart Monitoring a jeho monitorování klíčových parametrů zařízení v síti jsme upozorňováni na problémy dříve, než skutečně nastanou. Některé chyby lze poté opravit automaticky předem nastavenými algoritmy, takže se zákazník mnohdy ani nedoví, že k problému mělo dojít.

Patch management

Mimo automatizovaného mechanismu základních aktualizací, získáte díky Comes Smart Monitoringu i podporu centrální instalace aktualizovaného software od výrobců aplikací třetích stran, tedy jiných než Microsoftu. Veškerý software na stanicích bude tedy stále aktuální. Napadení škodlivým kódem se tím značně minimalizuje.

Použitá technologie automatizovaného dohledu

Pro zabezpečení základních funkcionalit Systému Comes Smart Monitoring používáme špičkový produkt v oblasti MSP N-Able. Na stránkách N-Able můžete objevit desítky zajímavých vlastností tohoto produktu.

Rychlé info

Instalace

Na každé zařízení je nutné nainstalovat klienta, který automaticky komunikuje s centrální databází. Klient zabírá minimum prostředků počítače a uživatele neobtěžuje.

Cena

Cena služby je kalkulována individuálně v závislosti na počtů systémových a uživatelských zařízení. Kontaktujte nás, rádi Vám připravíme cenovou nabídku.

Pro koho je služba určena?

Primárně je služba Comes Smart Monitoring určena našim smluvním partnerům. Rádi ale službu nasadíme i ve Vaší síti.

Máte o danou službu zájem?
Napište nám

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů