Profil společnosti

Společnost COMES, spol. s r.o., byla založena na počátku roku 1991. Hladkému rozjezdu nově vzniklé společnosti napomohla německá obchodní společnost GOPAS GmbH. Po krátké vzájemné spolupráci se společnost COMES, spol. s r.o., stala ryze českou rodinnou firmou. Z počátku se soustředila výhradně na obchodní činnost v oblasti výpočetní techniky. Postupem času se ale zaměření společnosti změnilo. Zvýšil se důraz na podporu klientů, servisní činnost a komplexní IT služby.

Po deseti letech činnosti se společnost COMES, spol. s r.o., stala servisní organizací. Od této doby nabízí svým klientům kvalitní služby převážně ve formě částečného nebo úplného outsourcingu IT služeb. Outsourcing IT služeb je v současné době hlavní a převažující činností společnosti. Používání moderních technologií nám umožňuje zvyšovat produktivitu a kvalitu našich služeb k naprosté spokojenosti všech našich zákazníků.

Ve společnosti COMES, spol. s r.o., pracuje přes dvě desítky zaměstnanců. V odděleních správ sítí, prodeje, servisu a v administrativě jsou zaměstnáni kvalitní specialisté, kteří svým vzděláním, praxí a obětavým přístupem vytváří základ firemního úspěchu.

Foto Společnosti

Naše motto

„Hlavní filozofií společnosti COMES, spol. s r.o., je poskytovat kvalitní a komplexní služby v oboru informačních technologií. Poskytujeme poradenství, servis a smluvní IT služby. Kromě uvedeného se snažíme nabízet i kvalitní zboží renomovaných značek v bohatém sortimentu a za přijatelné ceny. Můžeme s uspokojením říci, že se nám tento záměr daří úspěšně realizovat ke všeobecné spokojenosti všech našich zákazníků.“