IT outsourcing

Externí správa IT sítě

Správa sítě - Komplexní Outsourcing IT zahrnuje komplexní servis s garancí 100% funkčnosti hardwaru i softwaru IT sytému zákazníka.

Outsourcingu a poradenství v oblasti IT se naše firma věnuje od roku 1991. Díky dlouholetým zkušenostem dokážeme profesionálně zajistit efektivní a bezproblémový chod Vašich IT systémů po hardwarové i softwarové stránce. Nechte starost o své IT na nás a věnujte se v klidu svému businessu. Víme, jak na to!

Více informací Spočítejte si cenu
Externí správa IT sítě

Co vše správa sítě zahrnuje?

Systémová podpora - dohled nad síťovým operačním systémem, servery a klientskými stanicemi, správa síťových prvků, síťových periferií a komunikačních systémů
Softwarová podpora - nastavení a optimalizace síťového operačního systému, instalace softwaru a jeho update, konfigurace aplikací, zálohování, zabezpečení dat a pravidelná aktualizace antivirové ochrany
Vzdálená správa - okamžité řešení problémů bez nutnosti výjezdu technika, nezávislé na čase dojezdu

Co vše správa sítě zahrnuje?

Uživatelská podpora - preventivní péče zajišťovaná pravidelnými návštěvami technika v intervalu dohodnutém ve smlouvě
Poradenská služba - konzultace problémů a návrhy řešení
Helpdesk a Hotline - webový, e-mailový a telefonický zákaznický servis
Vedení dokumentace o fyzické a softwarové konfiguraci ICT

Komu je správa sítě určena?

Správa počítačové sítě je určena každému, kdo spravuje síť s jedním nebo více servery nebo větší množství samostatných PC, a je pro něj neefektivní zaměstnávat vlastní správce sítě a nákladně budovat IT oddělení.
Správu sítě poskytujeme nejčastěji v Praze a středních Čechách. Díky moderním technologiím a možnosti vzdálené správy jsme schopni spravovat společnosti v celé České republice i na Slovensku.

Jak začít?

Stačí nás kontaktovat a domluvit si prvotní schůzku.
Po dohodě o převzetí sítě do správy Vám provedeme důkladný audit stavu Vašeho IT.
Analýzu jednotlivých prvků sítě (topologie, kabeláže, aktivních prvků, serverů, pracovních stanic), kontrolu stavu a licencí softwaru. Prověříme vnitřní i vnější bezpečnost sítě, zkontrolujeme funkčnost záložních zdrojů, zálohování atd.
Na základě zjištěných výsledků zkonsolidujeme stav a navrhneme optimalizaci sítě, a to vše zdarma v případě podpisu smlouvy.

Kolik správa sítě stojí?

Služba je detailně upravena smlouvou na dobu neurčitou a hradí se formou měsíčního paušálu. Výše paušálu je individuální, závisí na smluvených parametrech a je pro ni rozhodující:
• počet a typ serverů
• počet uživatelů
• frekvence pravidelných návštěv
• rychlost reakce při servisním zásahu
Představu o ceně služby si lze udělat pomocí našeho kalkulátoru níže.

Reference

Za více jak 25 let na trhu a působení v oblasti Outsourcingu IT máme řady spokojených zákazníků a mnoho výborných referencí:
Xertec a.s. - společnost dováží a prodává technologie pro hromadné zpracování dokumentů, obchoduje s kancelářskými potřebami a v Praze provozuje také kopírovací centrum. Pro Xertec a.s. zajišťujeme Outsourcing IT a další služby.
Úřad Městské části Prahy 16 - úřad Městské části s více jak 100 zaměstnanci potřebuje každodenní péči v oblasti uživatelské i systémové podpory.
Více referencí.

On-line kalkulačka

Cena za správu sítě 3 825 Kč
Počet
serverů
1
Počet
stanic (PC)
1
Včasnost běžného zásahu
Včasnost zásahu v případě havárie
Počet návštěv
za měsíc
1
Počet hodin
na návštěvu
2

Výpočet ceny za správu sítě lze přibližně zjistit pomoci generovaného formuláře. Cenu za IT správu sítí (outsourcing IT) je nutno chápat jako orientační, pro stanovení konečné ceny za správu sítě prosím vždy kontaktujte naše obchodní oddělení. Uvedená cena je bez DPH 21%.

Máte zájem o podrobnější cenovou kalkulaci
externí správy IT sítě?
Napište nám


Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů