Iperius Backup

Iperius Backup

Iperius Backup design box

Všestranný zálohovací software, který je v SMB prostředí ideálním nástrojem pro zálohování serverových i uživatelských dat.

Cloud Backup

Iperius umí automaticky odeslat zálohovaná data na nejznámější spolehlivé cloudové zálohovací služby, jako jsou Google Drive, OneDrive nebo Dropbox, a zajistit tak snadno dostupné on-line zálohy se ZIP kompresí a AES 256 bit šifrováním.

Drive Image

S pomocí Iperius Backup lze vytvářet obrazy celého disku, které Vám umožní automaticky přeinstalovat systém během několika kliknutí na čistý počítač. Obraz disku je vytvořen bez jakéhokoliv přerušení nebo restartu (hot backup) a lze ho nainstalovat i na jiný hardware.

FTP Backup / Sync

Iperius snadno zvládá FTP přenosy z neomezeného počtu serverů. Můžete si tak vytvořit obousměrné FTP zálohy se ZIP kompresí, FTPS, AES šifrováním a omezením šířky pásma.

Backup databází

Iperius je výkonný a snadno použitelný zálohovací software pro databáze jako například Oracle, MySQL, MariaDB, PostgreSQL a SQL Server. Je schopen vytvářet automatické zálohy, podporuje kompresi a šifrování zálohovaných souborů a kopírování zálohy na jakékoliv místo.

Disk backup / Network

Iperius může kopírovat soubory a složky na libovolné velkokapacitní paměťové zařízení jako je například NAS, externí USB disk, RDX zařízení či jednotlivé počítače v síti. Může při tom využívat technologii komprese Zip 64, šifrování AES, synchronizaci a metodu přírůstkové zálohy.

Tape Backup

Iperius je výkonný software pro zálohování vašich dat na jakékoliv páskové jednotky (LTO, DAT, atd.). Umožňuje kompresi dat, ochranu heslem s šifrováním AES, automatické vysunutí pásky a obnovení dat až na úroveň jednotlivých souborů.

Open file backup (VSS)

Iperius umí zkopírovat libovolný soubor, který je otevřen nebo uzamčen jinými programy. Využívá k tomu funkci Volume Shadow Copy. Tato funkce vám například umožní udělat zálohy souborů aplikace Outlook (. PST), virtuálních strojů, poštovních databází, atd.

Široká možnost nastavení

Iperius je uživatelsky jednoduchý, ale zároveň velmi komplexní software. Má k dispozici mnoho variant nastavení a velkou flexibilitu v jednotlivých konfiguracích, a to jak pro zálohování, tak i pro filtry a e-mailová upozornění. Uspokojí jakoukoliv potřebu datových přenosů a synchronizací.

Web Console

Prostřednictvím uživatelsky příjemného a centralizovaného webového rozhraní lze snadno sledovat zálohu na všech počítačích, kde je Iperius nainstalován.

NázevCena bez DPH(21%)
Iperius Backup Desktop  785,00 Kč  
Iperius Backup Essential  1 784,00 Kč  
Iperius Backup Advanced Tape  3 890,00 Kč  
Iperius Backup Advanced DB  3 890,00 Kč  
Iperius Backup Advanced VM  5 690,00 Kč  
Iperius Backup Full  6 990,00 Kč  


Máte zájem o nákup či instalaci Iperius Backup? Neváhejte nás kontaktovat!!


Zaslat kopii zprávy na můj e-mail


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Společnost Kerio Technologies je výrobcem softwaru pro zabezpečení počítačů a sítí a pro e-mailovou komunikaci. Mezi další produkty patří emailový server Kerio Connect, síťový firewall Kerio Control a softwarová telefonní ústředna s technologií VoIP Kerio Operátor.


Pokud máte zájem o jakékoliv doplňující informace, neváhejte prosím kontaktovat naše obchodní oddělení na telefonu +420-225-091-211, nebo pomocí emailu na .