Kerio Connect
Kerio Connect logo

Kerio Connect

Kerio Connect představuje komplexní řešení pro týmovou komunikaci a spolupráci v malých a středně velkých organizacích. Umožňuje pohodlně a flexibilně přistupovat k e-mailu, globálnímu adresáři i kalendáři. Kerio Connect udržuje všechna data snadno dostupná a synchronizovaná a přitom důkladně zabezpečená.

Kerio Connect je poštovní server obsahující kontakty a kalendáře ve WebMailu, MS Outlook a synchronizace s mobilními zařízeními. Přechod na Kerio Connect je velmi snadné díky připraveným nástrojům. Lze převést uživatelské účty, e-mailové zprávy, kontakty, kalendáře (události), úkoly a další.


HLAVNÍ VLASTNOSTI Kerio Connect


  • E-MAILOVÝ A GOUPWAROVÝ SERVER - centralizovaná data, která jsou přístupná v aktuální podobě všem členům týmu bez ohledu na místo, kde se zrovna nacházejí.
  • ANTIVIR A ANTISPAM - nejúčinnější ochrana před nežádoucím softwarem a nechtěnou poštou je integrovaná přímo do serveru.
  • ARCHIVACE A ZÁLOHOVÁNÍ - systém archivuje veškerou komunikaci a automaticky zálohuje všechna uživatelská data.
  • WEBOVÉ ROZHRANÍ PRO SPRÁVU - rychlá a bezpečná konfigurace serveru je přístupná prostřednictvím běžného WWW prohlížeče.

KONEKTIVITA PRO VŠECHNY PLATFORMY

Kerio Connect umožňuje sdílet zprávy, kalendáře, kontakty i plánovat schůzky všech uživatelů bez ohledu na to, jakou platformu používají. Komunikuje s operačními systémy MS Windows stejně dobře jako se systémy Linux nebo Mac. Bez omezení spolupracuje s klientskými programy MS Outlook, Apple iCal, Mail i Adressbook a softwarem moderních smartphonů. K dispozici je také webové rozhraní Kerio WebMail s optimalizovanou verzí pro pomalé internetové připojení.


BEZDRÁTOVÁ SYNCHRONIZACE

Prostřednictvím technologie push email komunikuje Kerio Connect automaticky se zařízeními, která podporují protokol Exchange Active Sync. Bezprostředně tak se serverem synchronizuje mobilní zařízení s operačními systémy Windows Mobile, Apple, Android, Symbian, BlackBerry nebo Palm. Bezpečnost dat je ochráněna funkcí Smart Wipe, která dokáže smazat na dálku citlivý obsah mobilního telefonu.


ZABEZPEČENÍ DAT v Kerio Connect

Přestože je díky Kerio Connect veškerá agenda snadno přístupná, jsou všechna data důkladně zabezpečená.

Antispam a antivir. Integrované řešení kombinuje 14 různých typů antispamové ochrany a dokáže tak blokovat až 80 % spamu ještě před tím, než dorazí na server. Volitelnou možností je posílení ochrany integrovaným Kerio antivirem, který zamezí hrozbám skrytým v přílohách zpráv.

Archivace a zálohování. Archivace e-mailů je neocenitelným nástrojem v případech, kdy to nařizuje zákon, nebo potřebujete podklady pro případné právní spory. Automatickou zálohu (která nevyžaduje odstávku serveru) zas doceníte ve chvíli, kdy důležitá zpráva nebude k nalezení už ani v koši. Snadnou obnovu dat uživatelů i konfigurace lze použít i pro novou instalaci v případě hardwarové poruchy původního serveru.


NázevCena bez DPH(21%)
New license for Kerio Connect, Kerio Antivir, ActiveSync, 5 users  11 480,00 Kč  
New license for Kerio Connect, Kerio Antivir, ActiveSync, 10 users> 15 200,00 Kč  
New license for Kerio Connect, Kerio Antivir, ActiveSync, 15 users  18 920,00 Kč  
New license for Kerio Connect, Kerio Antivir, ActiveSync, 20 users  22 640,00 Kč  
New license for Kerio Connect, Kerio Antivir, ActiveSync, 30 users  30 080,00 Kč  
New license for Kerio Connect, Kerio Antivir, ActiveSync, 40 users  37 520,00 Kč  
New license for Kerio Connect, Kerio Antivir, ActiveSync, 50 users  44 960,00 Kč  
New license for Kerio Connect, Kerio Antivir, ActiveSync, 100 users  82 160,00 Kč  

Kerio Connect nemusíte provozovat na Vašem serveru, ale můžete jej za pár korun měsíčně hostotvat. Hostované řešení nabízí vysokou flexibilitu, jednoduché použití a spolehlivost. Za pár korun měsíčně za schránku může být hostovaný Kerio Connect tím nejlepším řešením právě pro vaši společnost.

V malých společnostech, které si nemohou dovolit plnohodnotný serverový operační systém, bude Kerio Connect naprosto stejně dobře fungovat na Windows Server 2008 R2 Foundation nebo Windows 7, Vista, XP či 2000. Další informace o Kerio Connect na stránkách výrobce.Máte zájem o produkty Kerio? Neváhejte nás kontaktovat!!


Zaslat kopii zprávy na můj e-mail


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Společnost Kerio Technologies je výrobcem softwaru pro zabezpečení počítačů a sítí a pro e-mailovou komunikaci. Mezi další produkty patří síťový firewall Kerio Control a softwarová telefonní ústředna s technologií VoIP Kerio Operátor.

Pokud máte zájem o jakékoliv doplňující informace, neváhejte nás prosím kontaktovat prostřednictvím výše uvedeného formuláře, na telefonu +420-225-091-211 nebo pomocí emailu