Kerio Control
Logo Kerio Control

Jsme odborníci na Kerio Control

Více jak 15let používáme Kerio Control pro zajištění IT bezpečnosti firemních sítí našich zákazníků.

Jsme 10x ocenění certifikovaní specialisté
od výrobce Kerio Technologies.

Kerio Control je síťový firewall s integrovaným antivirem a možností filtrování obsahu určený k ochraně firemní sítě.

Kerio Control chrání firemní síť před útoky zvenčí, monitoruje a důkladně analyzuje síťový provoz a uplatňuje definovaná bezpečnostní pravidla. V případě potřeby je jeho prostřednictvím možné upravit či omezit přístup k nežádoucímu obsahu na internetu.

VLASTNOSTI BEZPEČNOSTNÍ SÍŤOVÉ APLIKACE

Dlouhodobě oceňujeme tyto hlavní vlastnosti síťového software Kerio Control.


  • FIREWALL - (certifikovaný ICSA Labs) provádí důkladnou analýzu příchozí a odchozí komunikace a aplikuje na ni stanovená bezpečnostní pravidla.
  • INTEGROVANÝ ANTIVIR - filtruje případný malware a umožňuje kombinaci s jinými antivirovými programy pro zvýšení bezpečnosti. Integrovaný Kerio Antivirus ochrání vaši síť před záplavou virů, červů, trojských koní a spywaru. Kontroluje veškeré webové komunikace a přenosů FTP, e-mailů, příloh a stahovaných souborů.
  • ŘÍZENÍ PŘÍSTUPU - dovoluje sledovat síťové aktivity přihlášených uživatelů, kontrolovat jejich přístup k internetu, omezovat neproduktivní využívaní a předcházet zneužití internetu. Znemožníte uživatelům přístup na nebezpečné stránky, o nichž je známo, že obsahují viry a spyware nebo provádějí útoky jako phishing či krádeže identity. Lze i blokovat přístup například k Facebooku a dalším sociálním sítím.
  • FILTROVÁNÍ OBSAHU - brání přístupu k WWW stránkám, které obsahují škodlivý kód, nelegální nebo jiným způsobem nevhodný obsah. S pomocí nástroje Kerio Control Web Filter se sledováním aplikací lze selektivně blokovat, povolovat či zaznamenávat přístup k aplikacím a 141 různým kategoriím webového obsahu. Včetně blokování videí,peer-to-peer ve firemní síti.
  • VPN SERVER - vytváří virtuální privátní sítě pro bezpečné sdílení dat i zařízení přes internet, sítě jsou přístupné díky multiplatformnímu klientskému softwaru (Windows, Linux, Mac) nebo prostřednictvím protokolu SSL přes webový prohlížeč.

VÝHODY KERIO CONTROL

User management iconJednotná správa uživatelů je snadná a transparentní díky integraci s Active Directory nebo interní databází uživatelů. Bez ohledu na klientské zařízení je možné definovat a uplatňovat pro každého uživatele individuální pravidla pro přístup k síti a k internetu. Správci sítě a manažeři mohou navíc chování jednotlivých uživatelů na internetu přesně sledovat.

Unified security iconSjednocené zabezpečení - integrovaný antivirus brány, filtr webového obsahu, filtr P2P sítí, systém prevence narušení, blokování podle typu souborů, filtr klíčových slov a webových objektů - chrání síť i uživatele
před škodlivým softwarem i případným právním postihem.

Kvalita služeb logoKvalitní fungování sítě, tj. dostupnost, optimalizovaný výkon a maximální propustnost, zabezpečuje Kerio Control díky podpoře několika internetových linek a možnosti zálohování internetového spojení. Zároveň dovoluje rozložit zátěž a stanovit priority v síťové komunikaci tak, aby bylo zaručeno minimální zpoždění u náročných služeb, jako je VoIP nebo jiné přenosy multimediálních dat v reálném čase. Omezení rychlosti přenosu dat pro nekritické aplikace zaručí dostatečnou šířku pásma pro aplikace klíčové. Dříve byla aplikace známá jako Kerio Winroute Firewall. Další informace o Kerio Control.


KERIO WEB FILTER

Kerio Web Filter je volitelný doplněk produktu Kerio Control, který třídí WWW stránky podle jejich obsahu do 53 různých kategorií. Správce firewallu tak může snadno blokovat nebo zaznamenávat přístup na stránky určitých kategorií. Více informací o Web FilterNázevCena bez DPH(21%)
New license for Kerio Control, Kerio Web Filter, Kerio Antivirus, 5 users  7 135,00 Kč  
New license for Kerio Control, Kerio Web Filter, Kerio Antivirus, 10 users  11 090,00 Kč  
New license for Kerio Control, Kerio Web Filter, Kerio Antivirus, 15 users  15 045,00 Kč  
New license for Kerio Control, Kerio Web Filter, Kerio Antivirus, 20 users  19 000,00 Kč  
New license for Kerio Control, Kerio Web Filter, Kerio Antivirus, 30 users  26 910,00 Kč  
New license for Kerio Control, Kerio Web Filter, Kerio Antivirus, 40 users  34 820,00 Kč  
New license for Kerio Control, Kerio Web Filter, Kerio Antivirus, 50 users  42 730,00 Kč  
New license for Kerio Control, Kerio Web Filter, Kerio Antivirus, 100 users  82 820,00 Kč  Máte zájem o bezpečnější IT síť? Neváhejte nás kontaktovat!!


Zaslat kopii zprávy na můj e-mail


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Hardwarový síťový firewall je Kerio Control Box, obsahující software Kerio Control. Hardwarové zařízení využívá proprietárního operačního systému na bázi Linuxu, na němž je založena i verze Kerio Control Software Appliance.

Společnost Kerio Technologies je výrobcem softwaru pro zabezpečení počítačů a sítí a pro e-mailovou komunikaci. Mezi další produkty patří emailový server Kerio Connect a softwarová telefonní ústředna s technologií VoIP Kerio Operátor.

Pokud máte zájem o jakékoliv doplňující informace, neváhejte nás prosím kontaktovat prostřednictvím výše uvedeného formuláře, na telefonu +420-225-091-211 nebo pomocí emailu