Kerio Control
Logo Kerio Control

Kerio Control

Kerio Control je síťový firewall s integrovaným antivirem a možností filtrování obsahu určený k ochraně firemní sítě.

Kerio Control chrání firemní síť před útoky zvenčí, monitoruje a důkladně analyzuje síťový provoz a uplatňuje definovaná bezpečnostní pravidla. V případě potřeby je jeho prostřednictvím možné upravit či omezit přístup k nežádoucímu obsahu na internetu.HLAVNÍ VLASTNOSTI aplikace Kerio Control


  • FIREWALL - (certifikovaný ICSA Labs) provádí důkladnou analýzu příchozí a odchozí komunikace a aplikuje na ni stanovená bezpečnostní pravidla.
  • INTEGROVANÝ ANTIVIR - filtruje případný malware a umožňuje kombinaci s jinými antivirovými programy pro zvýšení bezpečnosti.
  • ŘÍZENÍ PŘÍSTUPU - dovoluje sledovat aktivity přihlášených uživatelů, kontrolovat jejich přístup k internetu, omezovat neproduktivní využívaní a předcházet zneužití internetu.
  • FILTROVÁNÍ OBSAHU - brání přístupu k WWW stránkám, které obsahují škodlivý kód, nelegální nebo jiným způsobem nevhodný obsah.
  • VPN SERVER - vytváří virtuální privátní sítě pro bezpečné sdílení dat i zařízení přes internet, sítě jsou přístupné díky multiplatformnímu klientskému softwaru (Windows, Linux, Mac) nebo prostřednictvím protokolu SSL přes webový prohlížeč.

VÝHODY KERIO CONTROL

User management iconJednotná správa uživatelů je snadná a transparentní díky integraci s Active Directory nebo interní databází uživatelů. Bez ohledu na klientské zařízení je možné definovat a uplatňovat pro každého uživatele individuální pravidla pro přístup k síti a k internetu. Správci sítě a manažeři mohou navíc chování jednotlivých uživatelů na internetu přesně sledovat.

Unified security iconSjednocené zabezpečení - integrovaný antivirus brány, filtr webového obsahu, filtr P2P sítí, systém prevence narušení, blokování podle typu souborů, filtr klíčových slov a webových objektů - chrání síť i uživatele
před škodlivým softwarem i případným právním postihem.

Kvalita služeb logoKvalitní fungování sítě, tj. dostupnost, optimalizovaný výkon a maximální propustnost, zabezpečuje Kerio Control díky podpoře několika internetových linek a možnosti zálohování internetového spojení. Zároveň dovoluje rozložit zátěž a stanovit priority v síťové komunikaci tak, aby bylo zaručeno minimální zpoždění u náročných služeb, jako je VoIP nebo jiné přenosy multimediálních dat v reálném čase. Omezení rychlosti přenosu dat pro nekritické aplikace zaručí dostatečnou šířku pásma pro aplikace klíčové.


KERIO WEB FILTER

Kerio Web Filter je volitelný doplněk produktu Kerio Control, který třídí WWW stránky podle jejich obsahu do 53 různých kategorií. Správce firewallu tak může snadno blokovat nebo zaznamenávat přístup na stránky určitých kategorií. VíceNázevCena bez DPH(21%)
New license for Kerio Control, Kerio Web Filter, Sophos AV, 5 users  7 135,00 Kč  
New license for Kerio Control, Kerio Web Filter, Sophos AV, 10 users  11 090,00 Kč  
New license for Kerio Control, Kerio Web Filter, Sophos AV, 15 users  15 045,00 Kč  
New license for Kerio Control, Kerio Web Filter, Sophos AV, 20 users  19 000,00 Kč  
New license for Kerio Control, Kerio Web Filter, Sophos AV, 30 users  26 910,00 Kč  
New license for Kerio Control, Kerio Web Filter, Sophos AV, 40 users  34 820,00 Kč  
New license for Kerio Control, Kerio Web Filter, Sophos AV, 50 users  42 730,00 Kč  
New license for Kerio Control, Kerio Web Filter, Sophos AV, 100 users  82 820,00 Kč  Máte zájem o produkty Kerio? Neváhejte nás kontaktovat!!


Zaslat kopii zprávy na můj e-mail


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Hardwarový síťový firewall je Kerio Control Box, obsahující software Kerio Control. Hardwarové zařízení využívá proprietárního operačního systému na bázi Linuxu, na němž je založena i verze Kerio Control Software Appliance.

Společnost Kerio Technologies je výrobcem softwaru pro zabezpečení počítačů a sítí a pro e-mailovou komunikaci. Mezi další produkty patří emailový server Kerio Connect a softwarová telefonní ústředna s technologií VoIP Kerio Operátor.

Pokud máte zájem o jakékoliv doplňující informace, neváhejte nás prosím kontaktovat prostřednictvím výše uvedeného formuláře, na telefonu +420-225-091-211 nebo pomocí emailu