IT KOMUNIKACE

IT KOMUNIKACE

Potřebuje Vaše obchodní oddělení kvalitní e-mail a telefonní služby, aby žádný potenciální zákazník neunikl? Musejí mít Vaši grafici jednotné místo pro sdílení dokumentů, grafických materiálů a kampaní? Nenávidí Váš šéf k smrti, když se mu v poštovní schránce hromadí spam? Střední management, který je neustále na cestách, vyžaduje mít své e-maily, kontakty a kalendáře vždy k dispozici? Vaše recepční náhle onemocněla a Vy potřebujete jednoduše přesměrovat hovory na jiné oddělení? Už Vás nebaví vysoké účty za analogové telefonní linky? Nic z tohoto není problém!

Pro úspěšný chod Vaší firmy je zajištění bezpečné a fungující komunikace naprosto zásadní. Spojení se světem lze dosáhnout mnoha možnými způsoby a my Vám je velmi rádi pomůžeme zprovoznit a spravovat!

 • Poštovní servery
  • Kerio Connect je hlavní alternativa k MS Exchange a jedničkou v serverech poskytujících e-mail a groupwarové funkce. Chrání před viry a nevyžádanou poštou. Poskytuje zabezpečený e-mail, sdílené kalendáře, kontakty, úkoly a poznámky. Kerio Connect je naprosto jedinečný svou podporou synchronizace s prakticky jakýmkoliv mobilním zařízením - iPhone, iPad, Android, BlackBerry, Windows Phone či Palm. Jeho skvělou vlastností je i to, že běží na několika platformách - Windows, Linux a Mac OS X. Kerio Connect je poštovní server vhodný pro malé a středně velké firmy.
  • MS Exchange je poštovní server určený pro větší organizace. Nový Exchange 2010 nabízí nejširší paletu možností nasazení, integrované funkce ochrany před únikem informací a pokročilé funkce pro zajištění dodržování předpisů, které dohromady tvoří jedno z nejlepších řešení pro zasílání zpráv a spolupráci dostupné na trhu.
  • Lotus Notes je software vybavený širokým spektrem funkcí zabezpečení, který podnikům umožňuje komunikovat, spolupracovat a zvyšovat produktivitu. Poskytuje funkce e-mailu a kalendáře, software pro podporu obchodní produktivity, elektronické formuláře, správu webového obsahu a mnoho dalšího.
 • Telefonní ústředny
  • Digitální ústředny Panasonic představují výkonný komunikační nástroj pro podporu podnikání v dnešním věku konvergence sítí. Spojují v sobě funkce a spolehlivost klasických pobočkových ústředen s možnostmi a aplikacemi současných IP technologií. Výsledkem je kancelářský komunikační systém, který zajistí pokročilé řešení pro telefonní hovory, zasílání zpráv a efektivní mobilní komunikaci díky bezdrátovému standardu.
  • Kerio Operator je telefonní systém vhodný pro malé a střední firmy. Tato pobočková ústředna je založená na technologii VoIP. Kerio Operator kromě volání, pro které využívá stávající počítačovou síť, umožňuje integraci hlasové pošty s e-mailem, fronty hovorů, vícejazyčné hlasové menu, reporty a nahrávání hovorů a mnoho dalšího. Kerio Operator je dostupný rovněž jako hardwarové zařízení.
  • 2N jsou především kvalitní telefonní ústředny, které splňují náročné požadavky všech zákazníků. Představují optimální telekomunikační řešení pro Vaši firmu, kancelář i rodinný dům a vynikají pro svou jednoduchost rozšiřování kapacity systémů a změny konfigurací.


Máte zájem o více informací? Neváhejte nás kontaktovat!!


Zaslat kopii zprávy na můj e-mail


Pokud máte zájem o jakékoliv doplňující informace, neváhejte nás prosím kontaktovat prostřednictvím výše uvedeného formuláře, na telefonu +420-225-091-211 nebo pomocí emailu