Profil společnosti

Profil společnosti:

  • Společnost COMES, spol. s r.o. byla založena na počátku roku 1991 jako společnost s ručením omezeným se zahraniční účastí. Po dobu jednoho roku byla kooperující firmou německá obchodní společnost GOPAS GmbH.
  • Od roku 1992 je společnost COMES, spol. s r.o. ryze českou firmou. V počátku se společnost COMES, spol. s r.o. soustředila výhradně na obchodní činnost v oblasti výpočetní techniky a to jak tuzemskou, tak zahraniční.
  • Od roku 1995 se zaměření společnosti mění a začíná se zvyšovat důraz na podporu klientů, servisní činnost a komplexní služby v celém oboru. V roce 2002 se více jak z 50% stává společnost COMES, spol. s r.o. servisní organizací. Od této doby nabízí svým zákazníkům kvalitní služby převážně ve formě částečného nebo úplného outsourcingu.
    Outsourcing služeb je v současné době hlavní a prioritní činností společnosti. Aplikace moderních technologií nám umožňuje zvyšovat produktivitu a kvalitu našich služeb.
  • Ve společnosti COMES, spol. s r.o. pracuje 25 zaměstnanců. V odděleních prodeje, montáže, servisu, správ sítí a v administrativě jsou zaměstnáni kvalitní specialisté, kteří svým vzděláním, praxí a obětavým přístupem vytvářejí základ firemního úspěchu.

Motto:

„Filozofií naší společnosti Comes, spol. s r. o. bylo vždy a je poskytovat komplexní služby v oboru informačních technologií, včetně poradenství, servisu a smluvních služeb. Kromě uvedeného se snažíme nabízet kvalitní zboží renomovaných značek v bohatém sortimentu a za přijatelné ceny. Můžeme s uspokojením konstatovat, že se nám tento záměr daří úspěšně realizovat a dále rozšiřovat, ke všeobecné spokojenosti našich zákazníků.“