IT služby

V rámci našeho hesla - komplexní IT služby, nabízíme kromě IT outsourcingu, který je naší vlajkovou lodí, i mnoho dalších služeb, tak abychom zajistili kompletní chod IT všech našich zákazníků.

Zobrazit služby
IT služby

IT služby,
které nabízíme

Outsourcing IT

Outsourcing IT

Outsourcing IT je možné definovat jako službu, která zajistí plynulý chod informačních technologií. Dochází k předání správy a odpovědnosti za chod služeb spojených s IT smluvnímu partnerovi, který je v tomto odvětví specialistou.

Comes Wifi Cloud

Comes Wifi Cloud

Comes WiFi Cloud je chytrá bezdrátová síť řízená z cloudu. Jde o modulární řešení za nízkou cenu vhodné pro hotely, restaurace, nákupní centra, kanceláře a domácnosti.

Comes Cloud Backup

Comes Cloud Backup

Comes Cloud Backup je služba umožňující sekundární zálohování Vašich dat do vzdálené lokality. Jedná se o jednoduché a cenově úsporné řešení zálohování, které rozšiřuje vyzkoušené a prověřené místní nástroje. Zajišťuje bezpečnou ochranu dat mimo Vaši kancelář.

Comes Bezpečná likvidace dat

Comes Bezpečná likvidace dat

Služba zajišťuje bezpečnou likvidaci dat na paměťových médiích libovolného typu, např. z pevného disku (harddisk HDD) a optických medií (CD, DVD), telefonů, SSD disků, diskových oddílů a přenosných USB flash disků a dalších zařízení.

Comes HelpDesk

Comes HelpDesk

Systém technické podpory HeplDesk je podpůrná aplikace pro zajištění vzájemné komunikace mezi klienty a dodavatelem služeb. Její používání je velice jednoduché a pro své uživatele přívětivé.

Comes e-mail hosting

Comes e-mail hosting

Hostovaný e-mail Vám nepřináší žádné výdaje spojené s nákupem hardware a software, předvídatelné měsíční výdaje na základě počtu uživatelů, možnost zálohy dat a zároveň antivir a antispam v ceně hostingu.