PUBLIKOVÁNO 23. 6. 2016

Office 365 – otázky a odpovědi

Co to je Office 365?

Office 365 je balíček služeb a kancelářského softwaru, který je poskytován firmou Microsoft na bázi ročního nebo měsíčního předplatného. Office 365 je reakcí na zvyšující se popularitu cloudových služeb, které např. poskytuje konkurenční společnost Google. Office 365 podporují snadnou týmovou komunikaci, výměnu souborů, spolupráci na projektech a propojují samostatné softwarové nástroje s online službami.

Jaké varianty (plány) Office 365 jsou
k dispozici?

Office 365 nabízí několik variant, ve kterých je pro běžného uživatele velmi komplikované se zorientovat. Uvedená tabulka nabízí srovnání těch nejdůležitějších rozdílů v jednotlivých plánech.

Jak Office 365 získat a implementovat?

Balíček Office 365 je možné zakoupit přímo u společnosti Microsoft. Jeho následná implementace a zorientování se v prostředí Microsoftu je však pro běžného uživatele velmi komplikované. My tento postup nedoporučujeme. Jednotlivé balíčky nabízíme za standardní cenu, společně s registrací a následnou správou licencí zdarma. Pokud o Microsoft Office 365 máte zájem, rádi Vám poskytneme více informací. V případě objednání většího počtu licencí, vám připravíme specíální ceny. Stačí kontaktovat naše obchodní oddělení.

Proč si pořídit Office 365 od společnosti Comes, spol. s r.o.?

Společnost Comes, spol. s r.o. je dlouhodobým partnerem společnosti Microsoft a držitelem certifikátu Silver partner. S implementací balíčků Office 365 máme dlouhodobé zkušenosti. Naši technici nabízí implementaci nových produktů, pravidelnou aktualizaci a technickou podporu. Garance speciální ceny v případě objednání většího počtu licencí.

Jak se za Office 365 platí?

Office 365 je možné platit s ročním nebo měsíčním závazkem.

měsíčním závazkem: Platíte každý měsíc a předplatné můžete u některých plánů kdykoliv zrušit.

Placení s ročním závazkem: V tomto případě si zaregistrujete jednoroční předplatné, ale můžete se rozhodnout, jestli chcete platit měsíčně, anebo zaplatit najednou za celý rok hned při registraci.

Poslední články:

Seznam příspěvků