Katalog IT webů, firem, magazínů, služeb| Comes

Obsah katalogu:

Sledujte nás na Twitteru Comes a.s.
Logo Twitter


1. Firmy správující IT, Internet, Weby

Comes - správa IT

logo Comes správa sítě

Comes: Poskytujeme v Praze opravy počítačů tiskáren i celkovou správu serverů a IT sítí. Zaměřujeme se na podporu a konzultace v oblasti IT pro Prahu, střední Čechy.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti informačních (IT) a komunikačních technologií (ITC). Zabezpečujeme správy sítí formou outsourcingu služeb. Dodáváme kvalitní technologie, software a celé systémy. Nabízíme projekty, bezpečnostní audity, poradenství a mnoho dalších služeb v oblasti IT.

SEOPC - správa webu, online marketing

SeoPC.cz: Internetový marketing, linkbuilding a SEO služby pro web Comes.cz zajišťuje Michal Novák www.SEOPc.cz. Služby zahrnují tvorbu obsahové strategie a UX designové návrhy webů.

Servis počítače od manžela

Hodinový manžel: může poskytnout pomoc s opravou počítače, servisem či aktualizací antiviru. Lidé kteří mají šikovné ruce pomohou zapojit tiskárnu nebo natáhnout "kabel". Hodinový manželé pomohou založit email či vyměnit díly. Pokud máte počitačovou síť nebo firemní data, je vhodné využít služeb odborníků Comes.cz

Devtech s.r.o - vzdálená správa serverů, technická podpora

Devtech s.r.o. je Ostravská technologická firma se znalostmi v oblastech: Linux basics, Basics & tricks & tips, Configuration, Documentation mirrors, Programming basics, Programování v Assembler, Bash, C#, C, C++, Java, JSP, PHP, Tcl, ASP a další. Mimo jiné vytváří i pluginy a moduly pro Wordpress a Prestashop.


2. Katalog IT online magazínů

K domu - hobby magazín

Logo Kdomu, IT, technika

K-domu.cz: Zajímavosti a články na téma IT, správa sítě, i počítače. Magazín a blog bydlení, domácnosti a lidech.  Aktuality a zprávy z IT oblasti, domácnosti. Velká část magazínu je o vybavení domu, bytů, zahrady.
Články o domácí o správě IT, elektronice, o údržbě domu a zahrady. Články o počítačích, sítích a spotřební elektronice.

MobilMax.cz: nabízí mobily více i méně známých značek. Mobily od MobilMax mají prověřený původ.

Správa sítě - IT magazín

logo Správa sítě

Sprava-site.com: Publikujeme články o počítačových sítí, od koho si nechat nastavit síť nebo opravit počítač. Správu sítí a IT či nastavení sítě a počítače, můžete diskutovat na webu www.sprava-site.com. DASKO Net s.r.o. - Správa počítačových sítí, výstavba sítí

Svět webu - Profesionální návody

logo svět webusvetwebu.cz: Internetové stránky plné návodů, které vás naučí vytvářet internetové stránky pomocí HTML a následně je optimalizovat pro internetové vyhledávače (SEO návody). Dále naleznete články o novinkách ve světě IT, především o mobilních telefonech a další přenosné elektronice.

Dotykový svět - aplikace pro Android

Logo webu dotykový svět - robot AndroidDotykovýSvět.cz: Internetový magazín zabývající se aktuálním dějstvím ze světa aplikací, her a návodů pro mobilní telefony Android.


3. Katalog IT služeb, zboží

V dnešní době je již zcela běžné, že operační systémy z počítačů a serverů se nachází v domácích spotřebičích, jako DVD přehrávače, Televize, lednice. V televizích jsou instalovány aplikace na přehrávání videí, které znáte ze svého počítače. Lednice, mrazáky, sušičky či sporáky lze zapojit do domácí IT sítě a řídit je vzdáleně. Lze naprogramovat zapnutí pračky, lednice, či nastavení teploty v troubě při pečení.

Držáky na - USB C

oboustranné USB;Mk-eshop.cz: Záruka servisu, náhradních dílů a ryhlého dodání obvykle dávají dovozy a výrobci elektroniky. Značka MKF a Inhouse patří mezi značky, které znáte z prodejen Okay, Elektro a dalších. Mezi hlavní artikl patří zboží adaptéty, nabíjčky smartphone, tabletů. Dále kabely, kabely a konektory USB C. Pro pohybové aktivity má v nabídce sportní kamery, kamery do auta, nebo držáky na TV. Jedná se elektronická zařízení, která lze propojit pomocí počítačové sítě.

Web nabízejí články na téma Držáky na televize , TV a novinky z oblasti elektroniky, počítačů, telefonů. Zajímavý článek na multi nabíjecí adaptér, či cestovní nabíječka na iphone.


4. Online aplikace

Diskuse a poradna na téma IT, Správa sítí či internetu. Poradna jak si vybrat počítač, server, jak spravovat emaily. Jaké díly použít pro Wifi. Zeptejte se nebo se zapojete do odpovědí na diskusním foru http://poradse.cz/. Diskuse a poradenské forum, IT, sítě

AMG - Online poptávky, strojírenská výroba

Česká republika je známá výrobou strojních a strojírenských dílů. V Česku existují placené poptávkové portály ve strojírenské výroby, které zprostředkovávají kontakt. Je vhodné přímo sledovat firmy poptávající strojírenské díly. Například existuje seznam strojírenských zakázek, který je pravidelně aktualizován. Zde lze zdarma získat zakázky a kontakt na poptávajícího. Firmy mají možnost být zařazené do katalogu strojírenských výrobců. Firma AMG s.r.o zadává i vyrábí díly pro automatizaci výroby. Dodává vakuové přísavky, uchopovače k robotickým ramenům či montážní stoly. AMG zastupuje (i outsourcing) francouzské a další firmy.

IT filmy

www.itfilmy.8u.cz: Filmy, predovšetkým pre nadšencov IT. Nadšenie tu nájdu ale aj laici, ktorí budú možno inšpirovať neuveriteľné príbehy o informačných technológiách. Boli až tak neuveriteľné, že na ich základe vzniklo niekoľko skvelých filmov o IT . Titulky ako The Social Network, Firewall alebo nedávny film Jobs. Navštívte náš web a inšpirujte sa.


5. Ostatní

Výkup kovového šrotu z počítačů

Výkup kovového kancelářského šrotu a počítačů snižuje ekologickou zátěž Vaší firmy a zároveň vydělává. Počítače, servery, počítačové sítě (kabely) obsahují kov, který lze ve výkupu - sběrně zpěnežit. Do výkupu kovů Praha Tuklaty lze odvést kov, nekov, kabely, elektroodpad, spotřebiče jako počítače, televize, servery, pračky, kávovary či lednice. Vše obsahuje kov a další materiály které lze recyklovat.

Květinové studio Petra - Svatební kytice

Svatební květiny a dekorace na svatbu z květinářství Petra je možné objednat online skrze internetovou síť (IT). Květiny na svatbu připravují vždy podle šatů nevěsty a podle prostředí kde se bude svatba odehrávat.

Tipy na květiny, dekorace a výzdobu v jakoukoli dobu na webu kytice-květiny.cz. Zajímavé nápady na květiny a dekorace pro Svatby, Vánoce, Velikonoce a další příležitosti.

Starší

Chcete presunúť vaše podnikanie na ďalšiu úroveň ? Linkbuilding pre vaše projektu s dlhodobou históriou. Vlastníte obchod s darčekovými produktami na rôzne akcie ? Doprajte svojím zakazníkom luxusné tašky na víno.

Péče o nehty vyžaduje nástroje a přístroje. Profesionální i domácí péči o nehty lze zajistit přístroji na pedikúru z eshopu Sapex.

Jednořádkové informace