Logo COMES
Novinky 8/2017

ALVAO Asset Management - evidujte, co potřebujete

ALVAO Asset Management je informační systém, který vám zajistí dokonalý přehled o hardwarové a softwarové situaci v celé vaší organizaci a všech pobočkách. Jeho uživatelé jsou převážně pracovníci oddělení správy výpočetní a komunikační techniky (ICT) v organizacích. Základem systému je evidence počítačů, předmětů, zařízení a software. Tato evidence nezastupuje běžnou účetní evidenci majetku, ale rozšiřuje ji o specifické informace a funkce, které potřebují pracovníci ICT ke své práci.

S využitím nejmodernějších metod dokáže ALVAO detekovat hardware a software na dálku a nenutí techniky ručně obcházet každé PC ani instalovat agenty. Díky tomu lehce zvládnou provést inventuru majetku i softwarový audit.

Kromě evidence systém podporuje řadu typických úkolů, které jsou náplní pracovníků ICT.

Základní pohled na konzoli
Software na 1 PC
Software audit
Inventura majetku
- zpět -

Představujeme, informujeme - IT hardware

Asus: smartphone ZenFone Zoom S

Asus smartphone ZenFone Zoom S

Asus uvedl na český trh smartphone ZenFone Zoom S ZE553KL s duálním 12Mpx zadním fotoaparátem, který zvládá 2,3násobný optický zoom. Vedle tenké celokovové konstrukce a baterie o kapacitě 5 000 mAh telefon dále nabízí například 5,5" AMOLED displej s rozlišením Full HD, procesor Qualcomm Snapdragon 625 v kombinaci se 4GB operační pamětí nebo 64GB úložiště.

ZenFone Zoom S je také prvním smartphonem Asus s fototechnologií SuperPixel, která umožňuje rychle ostřit a pořizovat fotky i v noci nebo v prostředích se špatným osvětlením. Fotoaparát má díky němu i zvýšenou schopnost zachytit světlo. Zařízení toho dosahuje inteligentním přizpůsobením úrovně ISO při focení a omezením šumu při postprodukci fotografie.


Sony: reproduktor SRS-XB10

Kompaktní bezdrátový reproduktor Sony SRS-XB10 s technologií Bluetooth lze snadno přenášet a používat jej tak takřka kdekoli. Lze jej například zavěsit na řídítka kola nebo připnout k batohu či na opasek. Díky voděodolnému povrchu se navíc nezalekne ani vlhkosti, vody či deště.

O zvýrazněný zvukové reprodukce se stará technologie Extra Bass. Pasivní zářič vylepšuje v kombinaci s monofonním reproduktorem (46 mm) nízké tóny a basům dodává novou energii i v malém provedení reproduktoru. Reproduktor váží 260 g a prodává se v červené, žluté, zelené, modré, bílé a černé barvě Vestavěný akumulátor na jedno nabití nabízí až 16 hodin reprodukce.

Sony reproduktor SRS-XB10

Philips: 32" monitor řady E

HP notebook Envy x360

Společnost Philips představila 32" monitor řady E pro domácí uživatele. Novinka zaujme přesným podáním barev, zakřivenou obrazovkou s rozlišením Full HD a všestranným využitím.

Displej Philips VA LED používá pokročilou technologii vícedoménového vertikálního vyrovnání, která vám poskytuje mimořádně vysoké poměry statického kontrastu pro neobyčejně živý a jasný obraz. I když snadno zvládá standardní kancelářské způsoby použití, je obzvláště vhodný pro fotografie, prohlížení webu, filmy, hry a náročné grafické použití. Technologie optimalizovaného řízení obrazových bodů umožňuje mimořádně široký pozorovací úhel 178/178, takže nabídne jasný obraz.


TP-Link: router TL-WR902AC

TP-Link TL-WR902AC je miniaturní router napájený z rozhraní USB a je vhodný pro příležitostné použití nebo na časté přenášení. Zařízení pokryje signálem jednu středně velkou místnost a je určené především pro použití s tablety, chytrými telefony, přenosnými herními konzolemi i jinou elektronikou.

Ačkoli se router schová do dlaně jedné ruky, je vybavený nejmodernějším zabezpečením, podporuje více bezdrátových režimů a nabízí přenosovou rychlost až 733 Mbit/s ve standardu 802.11ac a pohodlně dostačující pro všechny běžné činnosti včetně streamování videa a online her. Do portu USB lze zapojit mobilní 3G/4G modem pro přístup k internetu skutečně kdekoli.

TP-Link router TL-WR902AC

* Zdroj: Reseller magazín- zpět -

Akce, nyní u nás výhodně!

Notebook HP ProBook 470 G4 s Windows 10 Pro

Notebook HP ProBook 470 G4

Výkonný 2-diskový NAS QNAP TS-231P

2-diskový NAS QNAP TS-231P

Bezdrátová myš Microsoft Sculpt Ergonomic

Microsoft Sculpt Ergonomic mouse

Smartphone HUAWEI Y6 2017 Dual Sim Gold

HUAWEI Y6 2017 Dual Sim

Flash disk ADATA USB 3.0 UV128 16GB

Flash disk ADATA USB 3.0 UV128 16GB

Laserová multifunkční tiskárna OKI MB492dn

Multifunkční tiskárna OKI MB492dn

Procesor INTEL Core i7-7740X (4.3GHz, LGA2066)

INTEL Core i7-7740X

SSD disk ADATA SU700 240GB 2.5" 560/520MBs

SSD disk ADATA SU700 240GB

Tablet Samsung Galaxy Tab S 2 8.0 SM-T713

Tablet Samsung Galaxy Tab S 2

* Uvedené ceny jsou s DPH 21% a jsou platné do odvolání - zpět -

Outsourcing správ sítí

Správa sítě

Outsourcingu a poradenství v oblasti IT se naše firma věnuje od roku 1991. Díky dlouholetým zkušenostem dokážeme profesionálně zajistit efektivní a bezproblémový chod vašich IT systémů po hardwarové i softwarové stránce. Správa sítě je název služby, kterou nabízíme pro naše klienty.

KOMU JE SPRÁVA SÍTĚ URČENA?

Správa sítě je určena každému, kdo spravuje síť s jedním nebo více servery, nebo větší množství samostatných PC, a je pro něj neefektivní zaměstnávat vlastní správce sítě a nákladně budovat IT oddělení.

CO SPRÁVA SÍTĚ - IT OUTSOURCING ZAHRNUJE?

Správa sítě zahrnuje komplexní servis s garancí 100% funkčnosti hardwaru i softwaru IT sytému zákazníka.

  • Systémová podpora - dohled nad síťovým operačním systémem, servery a klientskými stanicemi, správa síťových prvků, síťových periferií a komunikačních systémů
  • Softwarová podpora - nastavení a optimalizace síťového operačního systému, instalace softwaru a jeho update, konfigurace aplikací, zálohování, zabezpečení dat a pravidelná aktualizace antivirové ochrany
  • Vzdálená správa - okamžité řešení problémů bez nutnosti výjezdu technika, nezávislé na čase dojezdu
  • Uživatelská podpora - preventivní péče zajišťovaná pravidelnými návštěvami technika v intervalu dohodnutém ve smlouvě
  • Poradenská služba - konzultace problémů a návrhy řešení
  • Helpdesk a Hotline - webový, e-mailový a telefonický zákaznický servis
  • Vedení dokumentace o fyzické a softwarové konfiguraci ICT
  • … a v neposlední řadě také klientská sleva 3-5% na nákup ICT technologií.
Správce IT a ITC sítě ve stoje u server rack

JAK ZAČÍT SE SPRÁVOU SÍTĚ?

Před převzetím sítě do správy provedeme důkladný audit stavu - analýzu jednotlivých prvků sítě (topologie, kabeláže, aktivních prvků, serverů, pracovních stanic), kontrolu stavu a licencí softwaru, prověření vnitřní i vnější bezpečnosti sítě, kontrolu funkčnosti UPS, zálohování atd. Na základě zjištěných výsledků zkonsolidujeme stav a navrhneme optimalizaci sítě.

KOLIK SPRÁVA SÍTĚ STOJÍ?

Služba je detailně upravena smlouvou na dobu neurčitou a hradí se formou měsíčního paušálu. Výše paušálu je individuální, závisí na smluvených parametrech a je pro ni rozhodující:

Ikona kalkůlátoru

Představu o ceně služby si lze udělat pomocí našeho kalkulátoru.


- zpět -