Novinky

NOVINKY

30.1.2017  

Kerio vyhlásilo nejlepší prodejce roku 2016

Kerio Best reseller 2014
Naše společnost COMES, spol. s r.o. získala ocenění Kerio Best Reseller pro rok 2016. Jedná se o ocenění, které každý rok uděluje společnost Kerio Technologies s.r.o firmám s největším obratem v prodeji produktů společnosti Kerio. Kerio Technologies s.r.o. je přední poskytovatel světově uznávaných řešení pro komunikaci Kerio Connect a síťovou bezpečnost Kerio Control Box.
25.1.2017  

Altaro Software - certifikace 2017

Altaro Software
Náš softwarový specialista Jiří Patka úspěšně prošel certifikačním testem společnosti Altaro Software, na základě kterého nám byl vystaven aktuální certifikát opravňující k prodeji produktů společnosti Altaro VM Backup. Společnost Altaro Software vyvíjí a globálně dodává zálohovací řešení zaměřená na segment malých a středně velkých podniků.
23.5.2016  

Comes se stává Microsoft Silver partnerem

Microsoft Silver partner

Po mnoha týdnech usilovné práce se společnosti Comes, spol. s r.o. podařilo splnit všechna potřebná kritéria pro získání statusu Microsoft Partner Network - Silver Small and Midmarket Cloud Solutions. Znamená to, že společnost získává další výhody a znalosti pro úspěšné nasazování Microsoft Office 365 Cloud pro malé a středně velké podniky. Zároveň může nabízet odbornou podporu a správu tohoto cloudového řešení.

„Stát se partnerem společnosti Microsoft je pro nás velká čest a zároveň i závazek. Cloudové řešení, které Microsoft nabízí, bezesporu představuje cestu, kterou se bude IT ubírat, a my chceme být součástí tohoto vývoje. Cloudový business je budoucnost. Čím později bychom na tento vlak naskočili, tím těžší by pro nás bylo dohnat konkurenci,” uvádí vedoucí oddělení správ sítí Jiří Patka.

24.4.2016  

Společnost Comes, spol. s r.o. se stala nejlepším
prodejcem produktů Kerio za rok 2015

Jakub Reichmann, obchodní manažer COMES spol. s r.o.

Tak, jak tomu bývá každý rok zvykem, i letos společnost Kerio Technologies s.r.o., přední poskytovatel světově uznávaných řešení pro komunikaci a síťovou bezpečnost, vyhlásila nejlepší prodejce roku. Cenu The Best Kerio Reseller 2015, titul náležící firmě s největším obratem na českém trhu, vyhrála už podeváté společnost Comes, spol. s r.o..

Toto ocenění pouze dokumentuje, že společnost Comes, spol. s r.o. patří na českém trhu k předním hráčům v otázce poskytování produktů od společnosti Kerio. Nabízí kvalitní partnerství a spolupráci a také proaktivní řešení na nastavení konkrétních produktů.

„Těší nás, že jsme titul nejlepšího prodejce Kerio získali i v letošním roce.” řekl Jakub Reichmann, obchodní manažer COMES spol. s r.o.. „Produkty Kerio díky své jednoduchosti a vysoké kvalitě patří již dlouhodobě do portfolia nabízených produktů naší společnosti. Toto ocenění je především odměnou pro naše obchodní a technické specialisty, kteří s vysokou profesionalitou a znalostí dokáží nabídnout a implementovat produkty Kerio našim zákazníkům.”

15.3.2016  

COMES na nové adrese

Nová adresa
Rádi bychom Vás touto cestou informovali, že si naše společnost k 25. výročí založení nadělila dárek v podobě nových kancelářských prostor na adrese Třebohostická 2283/2, Praha 10, 100 00. Nová korespondenční adresa je platná od 14. března 2016. Adresa sídla, kontaktní telefony a e-mailové adresy zůstávají nezměněny.
15.1.2015  

COMES se stal Kerio Best Reseller 2014

Kerio Best reseller 2014
Naše společnost COMES,spol. s r.o. získala ocenění Kerio Best Reseller pro rok 2014, které každý rok uděluje společnost Kerio Technologies s.r.o, přední poskytovatel světově uznávaných řešení pro komunikaci (Kerio Connect) a síťovou bezpečnost (Kerio Control Box).
14.6.2014  

SPOLEHLIVÁ FIRMA

Certifikát SPOLEHLIVÁ FIRMA
Naše společnost Comes, spol. s r.o. získala od portálu Živéfirmy.cz statut „SPOLEHLIVÁ FIRMA“. Portál Živéfirmy.cz obsahuje kontaktní údaje na firmy z celé ČR s popisem jejich činnosti. K dispozici jsou loga firem, fotografie provozoven, odkazy na webové stránky, umístění na mapě apod.
Kerio Best Reseller 201331.1.2014  

COMES na prvním místě v Kerio Best Reseller 2013


Společnost Kerio Technologies s.r.o., přední poskytovatel světově uznávaných řešení pro komunikaci a síťovou bezpečnost, již sedmým rokem vyhlásila z řad svých certifikovaných partnerů nejlepší prodejce roku 2013. Ocenění byla udělena resellerům z České republiky a Slovenska. Naše společnost COMES, spol. s r.o. se umístila na prvním místě v kategorii The Best Kerio Reseller 2013, který náleží firmám s největším
obratem.
10.10.2013  

Altaro Software

Altaro Software
Od 10.10.2013 se společnost Comes, spol. s r.o. stala partnerem společnosti Altaro Software. Firma Altaro Software vyvíjí a globálně dodává zálohovací řešení zaměřená na segment malých a středně velkých podniků. Aktuálně společnost Altaro Software uvedla nejnovější, čtvrtou verzi zálohovacího řešení Altaro Hyper-V Backup.
AVG Antivirus logo16.7.2013  

AVG - překonána hranice 70 milionů stažení


Společnost AVG oznámila, že její hlavní mobilní produkt AVG AntiVirus FREE pro Androuid překonal na Google Play jako vůbec první bezpečnostní aplikace hranici 70 milionů stažení. Zpráva navazuje na nedávnou aktualizaci produktu AVG AntiVirus FREE pro Android, jejímž cílem je poskytnutí té nejlepší ochrany pro mobilní uživatele a zjednodušení používání produktu v kombinaci s jeho novými funkcemi a vylepšeními.
10.2.20013 

Kerio zveřejnilo své nejlepší prodejce roku 2012


Naše společnost se umístila na druhém místě v prodeji bezpečnostních produktů společnosti Kerio.
Celý článek na Kerio.cz
Kerio výhodný balíček se slevou 25%18.6.2012  

Výhodný balíček Kerio Connect + Sophos AV + Kerio Workspace


Ušetřete koupí balíčku nových licencí Kerio Connect s integrovaným antivirem Sophos a Kerio Workspace. Tento balíček představuje 25% slevu na uživatele! Více informací o výhodném Kerio balíčku.
23.4.2012  

Kerio - nabídka


Společnost Comes ve spolupráci s Kerio Technologies s.r.o. spolupracuje i v marketingové oblasti. Na webu epoptávka.cz jsou využívány marketingové nástroje k informování potenciálních zákazníků o produktech: zabezpečení firemní sítě, interní firemní komunikace skrze informační technologie, či antivirová a antispamová ochrana emailů. Více o Kerio nabídce.
Kerio Best Reseller 20119.1.2012  

Kerio Best Reseller 2011


S velikou radostí bychom Vám rádi oznámili, ze společnost COMES získala ocenění Kerio Best Reseller 2011. Toto ocenění náleží společnostem s největším obratem produktů Kerio. Zároveň jsme získali titul Skokan roku 2011 - pro prodejce s největším percentuálním nárůstem v tržbách za období posledních 12 měsíců.
COMES Info Katalog 1/122.1.2012  

COMES Info Katalog 1/2012


HP Microserver za bezkonkurenční cenu najdete v novoročním Info Katalogu. HP Microserver představuje nový koncept serveru, který si klade za cíl oslovit předevěím SMB/SOHO zákazníky, resp. ty, co si prozatím nemohli/nechtěli pořízení serveru dovolit z důvodu vyšších nákladů v porovnání například s osobním počítačem.
COMES Info Katalog 125.12.2011  

COMES Info Katalog 12


V novém Info Katalogu přinášíme přehled technologií sloužících k zajištění bezpečné a hlavně spolehlivé komunikace v prostředí IT, které Vám umíme nabídnout v rámci našich služeb.
COMES Info Katalog 111.11.2011  

COMES Info Katalog 11


Na titulní stranu listopadového Info Katalogu jsme zařadili několik produktů od společnosti Apple v čele s 13" stylovým notebookem MacBook Air. Společnost Apple vyvíjí a vytváří iPod a iTunes, stolní počítače a noteboooky Mac, operační systém OS X a revoluční zařízení iPhone a iPad.
COMES Info Katalog 103.10.2011  

COMES Info Katalog 10


Nová verze populárního antiviru od společnosti AVG Technologies je na světě a my Vás s ní seznámíme v novém Info Katalogu s číslem 10. Na titulní straně najdete nabídku na limitovanou edice grafické suity CorelDRAW X5, na třetí na Vás pak čeká obvyklá porce výpočetní techniky za velmi zajímavé ceny.
COMES Info Katalog 91.9.2011  

COMES Info Katalog 9


V devátem čísle Info Katalogu nepřehlédněte naši nabídku na první HTC smartphone s 3D displejem, focením a natáčením videa ve 3D, který nese označení HTC EVO 3D. Dále pak podrobně představíme ekonomický 2šachtový server NAS pro malé kanceláře a domácnosti DiskStation Ds211j od společnosti Synology, který nabízí úsporné řešení pro ukládání a zálohování dat s ochranou RAID.
COMES Info Katalog 781.8.2011  

COMES Info Katalog 7-8


V letním dvojčísle Info Katalogu na Vás čeká nabídka nových notebooků od společnosti HP, nyní v akci s 5l soudkem piva Heineken, který přijde vhod například při prázdninovém grilování. Představíme novou řadu routerů pro bezdrátovou domácí síť od společnosti Belkin , se kterými můžete snadno proměnit svůj životní prostor v Hi-Tech oázu bez drátů.
22.6.2011  

Kerio Workspace online


Na adrese http://kerioworkspace.comes.cz máte nyní možnost vyzkoušet si aplikaci Kerio Workspace online.

Pro přihlášení zadejte údaje:
Uživatelské jméno: host
Heslo: 1Heslo2
COMES Info Katalog 67.6.2011  

COMES Info Katalog 6


Bezpečná likvidace dat je novou položkou v naší nabídce služeb, neb velmi málo uživatelů PC si při své práci uvědomuje určitou „nedokonalost“ operačního systému při mazání dat. Pokud se soubor, či adresář smaže standardním příkazem, data sice zdánlivě zmizí, ale ve skutečnosti jsou stále na disku přítomna. Může tedy nastat situace, že na první pohled úplně čistý disk, je napěchován Vašimi citlivými daty. K těm se pak pomocí jednoduchých programů může dostat někdo nepovolaný. Pozor! Ani standardní zformátování disku nepomůže. Více o bezpečné likvidaci dat najdete v novém Info Katalogu č.6.
10.5.2011  

Kerio Preferred Partner


Série úspěšných školení našich techniků a obchodních zástupců potvrdila certifikaci Kerio Preferred Partner pro naši společnost a to až do roku 2013.
COMES Info Katalog 55.5.2011  

COMES Info Katalog 5


Nový Info Katalog č.5 přináší nabídku tabletů od společnosti Wacom vytvořených pro kreativní profesionály, které přináší pravděpodobně nejpřirozenější pocit kreslení, jaký si dokážete představit. Představíme apliace od společnosti GFI, která která je jedničkou na trhu s bezpečnostním software a jejíž zákaznická základna přesahuje 300 000 zákazníků.
COMES Info Katalog 45.4.2011  

COMES Info Katalog 4


Info Katalog č.4 představuje Kerio Workspace – nástroj, který usnadňuje týmovou spolupráci a umožňuje na jednom jediném místě sdílet dokumenty, soubory, poznámky, diskuse a multimediální obsah. V nabídce produktů naleznete NAS servery od společnosti Synology, která jsme zařadili jako preferovaná síťová uložiště pro záložní data.
COMES Info Katalog 37.3.2011  

COMES Info Katalog 3


V novém čísle Info Katalogu se dozvíte jak dostat ze svého počítače maximum. To je totiž hlavním úkolem nové aplikace AVG PC TUNEUP 2011 od společnosti AVG Technologies, která působí na trhu s produkty na ochranu dat již od roku 1991. Komplexní nabídku bezpečnostního software poskytuje nejen domácím uživatelům počítačů, ale stejně tak i malým či velkým firmám.
COMES Info Katalog 28.2.2011  

COMES Info Katalog 2


Čistění PC je vhodným prostředkem jak předejít případným problémům s počítačem. Jedná se o nenákladnou záležitost, kterou přispějete k prodloužení životnosti PC. Tuto službu nabízíme buď jako fyzické čištění počítačů a notebooků, nebo jako její softwarovou variantu, která... více v novém Info Katalogu
Kerio Best reseller 201027.1.2011  

COMES se stal Kerio Best Reseller 2010Společnost Kerio Technologies, s.r.o, přední poskytovatel světově uznávaných řešení pro komunikaci a síťovou bezpečnost, již tradičně vyhlásila z řad svých certifikovaných partnerů nejlepší prodejce roku 2010. Ocenění byla udělena resellerům z České republiky a Slovenska, a to ve dvou kategoriích – The Best Kerio Reseller 2010 a Skokan roku 2010.
COMES Info Katalog 15.1.2011  

COMES Info Katalog 1


První číslo letošního Info Katalogu přináší informace o novém produktu společnosti Kerio Technoligies. Jedná se o harwarový firewall Kerio Control Box s optimalizovaným výkonem nabízející všechny oblíbené funkce aplikace Kerio Control. Zařízení využívá proprietární operačního systému na bázi linuxu, na němž je založena i verze Kerio Control Software Appliance.
COMES Info Katalog 1213.12.2010  

COMES Info Katalog 12


V novém Info Katalogu č.12 jsme se zaměřili speciálně na notebooky a navigace, tedy na produkty, které jsou v tomto období nejžádanější. Sluší se podotknout, že s cenami u mnoha z nich jsme šli doslova na krev. Informace o novém produktu AVG Internet Security 2011 od společnosti AVG Technologies nám připomene, jak nebezpečné může být brouzdání po internetu a jakou formou je možné se účinně bránit hrozícím nebezpečím.
COMES Info Katalog 116.11.2010  

COMES Info Katalog 11


Na úvodní straně Info Katalogu č.11 najdete nabídku na výkonnou pracovní stanici HP Z400, která najde své uplatnění především pod stolem architektů či jako zdatný pomocník v projekčních kancelářích. Ty, kteří uvažují o vybavení kanceláře výpočetní a kancelářskou technikou formou leasingu jistě potěší informace o spolupráci se společností GRENKE Leasing, která nabízí Finanční leasing již od 20 000,- Kč bez DPH a standardně s 0% akontací!
COMES Info Katalog 105.10.2010  

COMES Info Katalog 10


Info Katalog č.10 přináší pohled na novou sadu Office 2010 od společnosti Microsoft, která nabízí mnoho užitečných inovací. Na titulní straně nepřehlédnete nabídku nového Micro serveru od společnosti HP pro začínající podniky, který pozvedne produktivitu ve Vaší společnosti na vyšší úroveň. Z promo produktů vypíchněme první 3D notebook od společnosti TOSHIBA, který je plně vybaven pro sledování 3D filmů a hraní 3D her.
Hosting Kerio Connect7.9.2010  

Hosting Kerio ConnectNa adrese www.keriohosting.cz jsem pro Vás připravili webovou prezentaci poskytující informace o nové službě Hosting Kerio Connect. Mimo přehled hlavních vlastností a funkcí zde najdete odpověď na otázku proč využívat tuto službu a také srovnání cen oproti aplikaci Kerio Connect provozované uvnitř vlastní společnosti.
COMES Info Katalog 91.9.2010  

COMES Info Katalog 9V novém Info Katalogu nabízíme server HP Proliant ML 150 s instalací operačního systému Microsoft Windows Server 2008 R2 Foundation s 15 clienty v základu a zálohou v podobě datového úložiště QNAP TS-410 Turbo NAS se dvěma 500GB disky zvláště vhodný jako FILE SERVER pro malé firmy.
Kerio Connect - je komplexní komunikační řešení s groupwarovými vlastnostmi pro malé a středně velké organizace. Nabízí moderní funkce pro e-mail, kalendář a spolupracuje s několika groupwarovými klienty - Microsoft Outlook, Entourage, Apple Mail, Address Book, iCal a mobilními zařízeními.
 Hostovaný Kerio Connect5.8.2010  

Hostovaný Kerio ConnectOd 5.8.2010 jsme začali jako jeden z prvních partneru společnosti Kerio Technologies nabízet službu Kerio Connect formou hostingu. Jednotlivci či menší kanceláře teď mají možnost využívat výhod Kerio Connectu, aniž by museli investovat do nákupu hardwaru a softwaru nutného pro provoz aplikace.
COMES Info Katalog 82.8.2010  

COMES Info Katalog 8V novém Info Katalogu se představuje Kerio Control - komplexní produkt od společnosti Kerio pro zabezpečení a sledování sítě a zvýšení produktivity. Do nabídky letních promo produktů jsme pro Vás vybrali notebooky, PC, monitory, tiskárny za skvělé ceny od renomovaných značek jako jsou HP, Canon, LG, Toshiba. Na závěr představujeme naší nabídku služeb v oblasti outsourcingu informačních technologií, služeb, bez kterých se dnes v konkurenčním prostředí moderní firma mnohdy neobejde a které Vám umožní věnovat se naplno svému bussinesu.
Kerio Control logo1.6.2010  

Kerio Control 7 zvyšuje laťku v oblasti správy zabezpečení sítěSpolečnost Kerio Technologies představuje produkt Kerio Control, nejnovější výsledek vývoje řady produktů k zabezpečení brány. Toto nové softwarové zařízení a serverové řešení UTM, které vychází z 13 let zkušeností s vývojem produktu Kerio WinRoute Firewall, umožňuje správcům sítí zajistit úplné zabezpečení sítě a poskytuje jim nepřeberné množství nástrojů k řízení přístupu uživatelů a optimalizaci výkonu. Kerio Control s integrovaným modulem IDS/IPS umožňuje komplexní správu zabezpečení proti rychle se vyvíjejícím bezpečnostním hrozbám.
APC logo1.6.2010  

Bouřkové promo od APCAž do 2. července 2010 získáte k vybraným záložním zdrojům APC zdarma přepěťovou ochranu APC SurgeArrest.
CA logo10.5.2010  

Společnost CA oznámila nové vydání rodiny produktů CA ARCserve R15Společnost CA v těchto dnech oznámila vydání rodiny produktů CA ARCserve R15. Společnost rovněž oznámila zavedení nového produktu CA ARCserve® D2D pro diskové zálohování, který poskytuje spolehlivou ochranu a rychlou obnovu obchodních informací. CA nyní díky R15 může svým zákazníkům poskytnout kompletní strategii pro řízení jejich zálohování a obnovu dat ve virtuálním a fyzickém prostředí.
Certifikát Windows Small Business Server 200815.4.2010  

Windows Small Business Server 2008Zástupce společnosti Comes úspěšně absolvoval certifikační zkoušku TS: Windows Small Business Server 2008 a naše firma tak získává možnost užší a zajímavější spolupráce s firmou Microsoft. Pro naše klienty tento krok představuje další zkvalitnění podpory spravovaných a dodávaných produktů.
PF2010 logo COMES1.1.2010  

PF 2010Všem svým zákazníkům přejeme v novém roce 2010 jak plno úspěchů na poli pracovním, tak i mnoho spokojenosti v rovině osobní. Hlavně však pevné zdraví, lehkou mysl a také úsměv na tváři, ke kterému se my, kolektiv společnosti Comes, budeme snažit přispět co největší měrou.
IBM certifikat road show21.5.2009  

IBM Certification RoadshowPředstavitelé společnosti COMES, spol.s r.o. úspěšně absolvovali školení a náročné testy a získali tak osvědčení IBM Certification Roadshow, které je známkou vysoké úrovně obchodně-technických znalostí blade řešení firmy IBM.
Lenovo Business Partner 200927.1.2009  

Lenovo Business Partner 2009Díky skvělým obchodním výsledkům a vysokému obratu prodejem produktů Lenovo, kterého dosáhlo obchodní oddělení společnosti COMES, spol.s r.o., se nyní můžeme pochlubit titulem Lenovo Business Partner 2009.
KERIO - best reseller 200812.1.2009  

KERIO - best reseller 2008Společnost COMES, spol.s r.o. dosáhla v roce 2008 nejvyššího obratu ze všech certifikovaných partnerů společnosti Kerio Technologies, výrobce bezpečnostního a komunikačního softwaru, a obhájila tak titul The Best Kerio Reseller i v roce 2008.
Evidian logo10.12.2008  

Evidian - Enterprise Single Sign OnOd 01.12.2008 se společnost Comes, spol. s r.o. stala partnerem společnosti Evidian. Enterprise Single Sign On je určen všem organizacím, které chtějí získat nejen konkurenční výhodu, ale které chtějí chránit svá data (zabránění přístupu zneužití ochrany osobních údajů). Enterprise Single Sign On se týká zejména organizací s počtem vyšším jak 100 uživatelů, např. zdravotnictví nebo finanční sektor.
HP GOLD PARTNER25.11.2008  

HP Preferred Partner GOLD 2009Naše společnost získala nejvyšší stupeň partnerství firmy HP pro rok 2009 - HP Preferred Partner GOLD 2009. Udělení tohoto statutu je výsledkem dlouhodobé spolupráce, technických a obchodních znalostí produktů HP i úspěšnosti firmy COMES při prodeji produktů Hewlett-Packard.
Anect Extrém foto13.9.2008  

IV.ročník ANECT EXTRÉMU zná své vítěze!S hrdostí oznamujeme, že ve IV.ročníku štafetového závodu firemních týmů Anect Extrém, který se uskutečnil 13. září 2008 na Malé Skále, zvítězil tým Chlísti soutěžící za společnost COMES. Více informací naleznete na www.anectextrem.cz.
Molex certifikát30.6.2008  

Molex premise networks authorized installerS ohledem na velmi dobré zkušenosti s instalací kabelážních systémů od společnosti Molex jsme pordloužili partnerství s touto společností a stali se partnerem jejího programu Molex Premise Networks i pro příští rok.
HP Preferred Partner 20084.2.2008  

HP Preferred Partner


S prodejem řešení od společnosti HP máme dlouholeté zkušenosti. Servery, storage, notebooky, pracovní stanice a v neposlední řadě i plotry a tiskárny tvoří stabilní položku v našem portfoliu.
Proto naši obchodní zástupci absolvovali intenzivní školení v oblasti podpory prodeje produktů společnosti HP a pro tento rok jsme se stali jejím prefe-
rovaným partnerem, což nám otevírá prostor tyto služby dále zkvalitňovat a rozvíjet.
Intel Channel Program25.1.2008  

Intel Channel ProgramI pro rok 2008 jsme členem partnerského programu společnosti INTEL, který nám zajištuje podporu formou pravidelných školení našich techniků, včasné informovanosti o zavádění inovačních technologií společnosti Intel na trh.
10.1.2008  

Kerio zveřejnilo své nejlepší prodejce roku 2007Naše společnost se zařadila mezi tři nejlepší prodejce bezpečnostních produktů společnosti Kerio. Celý článek na portálu Živě.cz
Symantec logo14.6.2007  

COMES je enterprise solutions partnerem společnosti SymantecSpolečnost COMES, spol. s r. o. se stala enterprise solutions partnerem společnosti Symantec. Společnost Symantec nabízí na našem trhu již mnoho let kvalitní bezpečnostní řešení pro ITC technologie. U našich zákazníků máme instalovány stovky licencí různých produktů této společnosti s výbornými výsledky.
Mnoho podrobných informací naleznete na www.symantec.com
12.6.2007  

Evidence počítačů verze 5 vyhrála Microsoft Industry Awards 2007Námi dodávaný produkt, instalovaný u mnoha našich klientů získal významné ocenění :
  • Ocenění Microsoft Industry Awards se každoročně uděluje nejlepším partnerům společnosti Microsoft, kteří vyvíjejí řešení a aplikace na platformě Microsoft a využívají nové technologie v řešeních pro zákazníky.
  • Hodnotícími kritérii při výběru jednotlivých řešení jsou především rozsah projektu, využití nových Microsoft technologií a přínos pro zákazníka. Produkt Evidence počítačů od společnosti ALC dokázal již v minulém roce odborníky z Microsoftu zaujmout a dostal se tak mezi dvě nejlepší řešení v oblasti Software Asset Management.
  • Tento rok už však zabodoval naplno a odnáší si tak absolutní vítězství v této prestižní soutěži. Podle obchodního ředitele společnosti ALC, Ing. Radka Grodla, bylo tohoto úspěchu dosáhnuto především díky neustálému zdokonalování technologií a služeb na základě potřeb a požadavků zákazníků.
  • Do budoucna ALC plánuje další inovování svých produktů a v druhé polovině roku pak hodlá představit systém nové generace.
Související odkazy:
http://www.microsoft.com/cze/presspass/msg/20070423_news1.mspx
22.5.2007  

eKatalog Comes


  • V rámci procesu zkvalitňování našich služeb, byl v těchto dnech na našich WWW stránkách zprovozněn elektronický katalog informačních technologií. Zavedením tohoto katalogu Vám zpřístupňujeme více jak 30.000 položek s popisy, obrázky a orientačními cenami.
  • Tento katalog má přímou vazbu na náš informační systém. Práce s ním by tak měla přinést přesnější, rychlejší a pohodlnější objednání požadované položky. Naši obchodní zástupci jsou připraveni Vám pomoci ve výběru jednotlivých položek a k přípravě konkrétních cenových kalkulací.
  • Přejeme Vám příjemnou práci s novým systémem, a těšíme se na spolupráci s Vámi.
18.9.2006  

Kerio Certified Business PartnerKerio logo

Společnost Comes je držitelem certifikátu Kerio Certified Business Partner pro oblast Messaging a Security.
Naše společnost má mnohaleté zkušenosti z instalací produktů Kerio MailServer a Kerio WinRoute Firewall.

Kerio Winroute firewall logo je podnikový firewall pro malé a střední podniky. Je vybaven funkcí VPN, volitelným integrovaným antivirem McAfee, filtrem obsahu Cobion a možností nastavení speciální uživatelské přístupové politiky. KWF poskytuje mnohavrstvou architekturu pro ochranu sítí, serverů a uživatelů. Umožňuje VoIP aplikacím (protokoly H.323, SIP, Cisco SCCP) komunikovat
z lokální sítě do Internetu a VoIP infrastruktura zůstává bezpečně za firewallem v lokální síti.
S DNS forwardováním, DHCP serverem zjednodušujícím správu sítě a s proxy cache serverem zrychlujícím prohlížení Internetu je KWF dostupný až tisícům uživatelů.
KWF na platformě Windows funguje s DSL, kabelem, ISDN, satelitem, telefonním nebo bezdrátovým internetovým připojením.

http://www.kerio.cz/kwf_home.html

Kerio Mail server logoje poštovní server určený především pro malé a středně velké podniky. Jeho nejdůležitější komponenty - integrovaný antivirus McAfee, modul SpamEliminator, Kerio Outlook Connector, podpora pro MS Entourage a rozhraní Kerio WebMail - zajišťují bezpečnou komunikaci a spolupráci uživatelů. Kromě bezpečné emailové komunikace KMS rovněž podporuje sdílení kalendářů, kontaktů a úkolů. Uživatelé mohou být nadefinováni interně či mapováni
na Microsoft Active Directory nebo Apple Open Directory. Nástroj Kerio Exchange Migration Tool importuje veškerá uživatelská data z Microsoft Exchange do Kerio MailServeru.
KMS je podporován na platformách Windows, Red Hat Linux, SUSE Linux a Mac OS X.

http://www.kerio.cz/kms_home.html
Evidence počítačů5.8.2006  

Evidence počítačůNaše společnost se stala autorizovaným prodejcem softwarového produktu „Evidence počítačů“ od společnosti ALC. Tento program Vám nejen nainstalujeme, ale i naplníme Vaši databázi daty.
Více informací získáte na www.alc.cz
14.5.2006  

Registrace v seznamu kvalifikovaných dodavatelůSpolečnost Comes byla dne 10.05.2006 zařazena do seznamu kvalifikovaných dodavatelů. Tímto krokem se podstatně zjednodušuje prokazování kvalifikačních předpokladů pro výběrová řízení především ve státní správě. Rozhodnutí ...